Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mentas skerdikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:12, 16 vasario 2010 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raskladas toks: du draugai, sunkmečio akivaizdoje, nutarė prasimanyti atsargų ir, susimetę, nusipirko kiaulę (pagal gyvą svorį - po 6 Lt. už kilogramą). Kadangi nė vienas jokio tvartelio ir ketinimų auginti kiaulę neturėjo, tai nedelsiant nutarė ją papjauti. Iš pradžių pasidomėję, kiek tai kainuos sertifikuotoj skerdykloje, draugai nutarė skerstuves surengti patys - kolektyviniame sode, su tradicijomis, papročiais irgi tam tikromis apeigomis...

Reikalas pakrypo kita vaga, kai paaiškėjo, kad sodo kaimynas - mentas - irgi mielai prisijungtų prie skerstuvių ir tam reikalui esąs pasiryžęs panaudoti net savo turimą tarnybinį ginklą. Kaip tarė, taip padarė: kiaulę nušovė, viską nufilmavo ir įdėjo į Youtube!