Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mentas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mentai - tai kai koksai nors pareigūnas nepatinka kam nors, tai tasa kam nepatinka, išreiškia nepasitenkinimą, kaip nors plūsdamasis, bet kai plūstis keiksmažodžiais negali, tai lieka tik pasakyti tegul ir nekaltą, bet visvien požiūrį išreiškiantį žodį - "mentas"!

Tai senais laikais, kai prie ruso buvo geriau, visi pareigūnai buvo vadinami mentais, nes tai buvo santrumpa nuo žodžio "milicininkas", ir visi žinojo, kad nors žodis negražiai skamba, nes sutrumpinimai niekada nebūna gražus, bet nu visvien. Tai ir mes patys, būdami mentai, vieni kitus taip vadindavome ir problemos nematėme. Ir tai natūralu, nes negi vienas kitą vadinsi "milicininkas". Jei taip pavadinsi, tai sakys visi, kad durnas esi.

Tai paskui, kai atėjo Nepriklausomybė ir visi suprato, kad milicija persivadina į policiją, tai ir mentus pervadinti reiks, tai spėliodavome tais laikais, kad teks vadintis ne mentais, o pentais, tai juokingai skambėjo. Dar kiti sakė, kad vadinsimės amerikoniškai - farais, nes taip kiečiau, bet niekas netikėjo. Bet paskui paaiškėjo, kad taip ir gavosi. Ėmėm ir vieni kitus vadinti farais.

Paskui dar taip gavosi, kad mentais ėmėm vadinti tuos, kurie kyšius imdavo ar su žulikais susidėdavo, bet kartais ir šiaip ką papuola.

Bendrai tai geriau jau būti mentu, nei žuliku...