Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Meilė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: Tai štai kokia ta meilė ir kuo užsibaigia '''Meilė''' - tai gi pats tyriausias jausmas, o jau kai jau visame tyrume - tai meilė [[T...)
 
Eilutė 8: Eilutė 8:
 
Tai štai tokia vat ta meilė Tėvynei [[visame gražume]].
 
Tai štai tokia vat ta meilė Tėvynei [[visame gražume]].
  
 +
== Meilė ir [[Tu]] ==
 +
Bet va šitoks klausimėlis - argi tamsta Pipedijos skaitytojau nepastebėjote, kad visą Jūsų nevykusį "gyvenimą" nė karto niekas
 +
nemylėjo, o jei ir mylėjo, tai kokia baidyklė [[kūrva]]? Štai ir tiesa, mielasai. Kad ir kaip stengtumeisi, tu niekada nepatirsi tikros meilės, nes visi tavęs nekenčia ir liepia tau [[EN]]. Šioje situacijoje reikėtų susitaikyti su likimu; [[smaukyti|masturbuotis]] visą likusį gyvenimą; baigti skaityti Pipediją.
  
 
[[Category:Reiškiniai]]
 
[[Category:Reiškiniai]]

09:54, 31 gegužės 2010 versija

Tai štai kokia ta meilė ir kuo užsibaigia

Meilė - tai gi pats tyriausias jausmas, o jau kai jau visame tyrume - tai meilė Tėvynei.


Meilė Tėvynei

Tai čia mes jau galim dabar išsyk pasitelkti Kunda-lakunda metodologiją ir iššifruoti pagal jąją pragmatinius aspektus šiosios meilės Tėvynei: ogi pasirodo, kad meilė yra seksas, o pagal tai viskas ir vyksta - mažuma pisa daugumą, o kalba apie meilę. Taip kad tai, ką reiškia meilė Tėvynei tai daugumai - tai reiškia duotis dulkinamam, o vat mažumai tai reiškia, kad dulkinti kitus.

Tai štai tokia vat ta meilė Tėvynei visame gražume.

Meilė ir Tu

Bet va šitoks klausimėlis - argi tamsta Pipedijos skaitytojau nepastebėjote, kad visą Jūsų nevykusį "gyvenimą" nė karto niekas nemylėjo, o jei ir mylėjo, tai kokia baidyklė kūrva? Štai ir tiesa, mielasai. Kad ir kaip stengtumeisi, tu niekada nepatirsi tikros meilės, nes visi tavęs nekenčia ir liepia tau EN. Šioje situacijoje reikėtų susitaikyti su likimu; masturbuotis visą likusį gyvenimą; baigti skaityti Pipediją.