Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Medveputas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:48, 10 sausio 2019 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
2017 metais Roskomnadzor būtent šį paveiksliuką pripažino ekstremistiniu ir draudžiamu - t.y., už jo platinimą internete automatiškai keliama baudžiamoji byla ir sodinama į kalėjimą. 2016 metais tą patį nusprendė ir Tverės teismas, kur kažkokį žmogelį pasodino už šitą paveiksliuką. Bet mes esame ne Rusijoje, tai mums poxui, tegul tas jų FSB paspringsta ten.

Medveputas - taigi tasai fekalopolitinis darinys iš Vladimiro Putino ir Dmitrijaus Medvedevo, kur neaišku, kuris kuriam čiulpia ir pisa į šikną kuris kuo išties užsiima. Susidarė prieš kažkiek metų, kai Vladimiras Putinas išbuvo dvi kadencijas Rusijos prezidentu ir todėl turėjo kuriam laikui atsitraukti - o tada vietoje savęs ir pastatė tą Medvedevą.

Dėl to, kad savęs pakeitimui kitu asmeniu pasitikėjimo reikėjo be galo daug, daugeliui kilo ir daug klausimų - iš kur tas Medvedevas netikėtai atsirado, nes nebuvo jis niekam per daug žinomas. O dar daugiau klausimų ėmė kilti po to, kai ėmė rastis vis daugiau medžiagos, kur jie abu burkuoja kaip balandėliai, susiglaudę tiesiog, vos ne rankutėmis susikabinę.

Pipedija čia nieko daugiau nekomentuos.