Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Medvedevas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Puslapis keičiamas su „Президент России.“)
 
(4 intermediate revisions by 4 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Президент России.
+
{{Vandalai}}
 +
[[Vaizdas:medvedevas.png|right]]
 +
'''Dmitrijus Medvedevas''', o kaip sako suprantantys [[kvadratinės raidės|kvadratines raides]] - tai '''Psychinė meška'''.
 +
 
 +
Arba, kaip kartais dar vadinamas šis Putino [[Pakalikas|pimpačkiukas]], Dmitrijus Anatolyevičius Medvedevas - anoks [[Rusija|Rusijos]] premjeras. Virš 40% žmonių mano, kad jis yra dirbtinai sukurtas personažas, atstovaujantis [[Putinas|Putiną]] didžiojoje [[Rusija|Rusijoje]]. Iki šiol neįrodyta, kad toks žmogus egzistuoja realybėje, nes dažnas spėja, kad tai tiesiog kompiuteriu valdomas ir sėklidžių neturintis [[robotas]].
 +
 
 +
Išties, tepabuvęs formaliu Rusijos prezidentu kelerius metus, Dmitrijus Medvedevas išties tebuvo ir pasiliko to paties Vladimiro Putino statytiniu, kuris niekam abejonių nekėlė - kaip ir atrodė, taip išties ir buvo paprasčiausiu pakaitalu, atsiradusiu tik dėl to, kad didžiąją kaimynę valdantis [[KGB]] karininkas neturėtų problemų dėl draudimo būti prezidentu daugiau kaip du kartus iš eilės.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Category:Politikai]]

Dabartinė 01:18, 8 birželio 2014 versija

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Medvedevas.png

Dmitrijus Medvedevas, o kaip sako suprantantys kvadratines raides - tai Psychinė meška.

Arba, kaip kartais dar vadinamas šis Putino pimpačkiukas, Dmitrijus Anatolyevičius Medvedevas - anoks Rusijos premjeras. Virš 40% žmonių mano, kad jis yra dirbtinai sukurtas personažas, atstovaujantis Putiną didžiojoje Rusijoje. Iki šiol neįrodyta, kad toks žmogus egzistuoja realybėje, nes dažnas spėja, kad tai tiesiog kompiuteriu valdomas ir sėklidžių neturintis robotas.

Išties, tepabuvęs formaliu Rusijos prezidentu kelerius metus, Dmitrijus Medvedevas išties tebuvo ir pasiliko to paties Vladimiro Putino statytiniu, kuris niekam abejonių nekėlė - kaip ir atrodė, taip išties ir buvo paprasčiausiu pakaitalu, atsiradusiu tik dėl to, kad didžiąją kaimynę valdantis KGB karininkas neturėtų problemų dėl draudimo būti prezidentu daugiau kaip du kartus iš eilės.