Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Medicininis spiritas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Alkoholis}} '''Medicininis spiritas''' visada buvo kokybės etalonas, nes ne šiaip sau koks nors maistinis spiritas, o itin išgrynintas ir tobulas. O dar jei mėgėjai į...)
 
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Alkoholis}}
 
{{Alkoholis}}
'''Medicininis spiritas''' visada buvo kokybės etalonas, nes ne šiaip sau koks nors [[maistinis spiritas]], o itin išgrynintas ir tobulas. O dar jei mėgėjai į jį kokio nors [[eteris|eterio]] primaišydavo, tai gaudavosi jau išvis [[anodija]].
+
'''Medicininis spiritas''' visada buvo kokybės etalonas, nes ne šiaip sau koks nors [[maistinis spiritas]], o itin išgrynintas ir tobulas, [[96]] laipsniai ir geriamas daktarų - taigi, akivaizdžiai sveikas! O dar jei mėgėjai į jį kokio nors [[eteris|eterio]] primaišydavo, tai gaudavosi jau išvis [[anodija]].
  
 
Vienok keičiasi jau laikai, ir nors [[prie ruso buvo geriau]], bet dabar gi žiū vietoje spirito [[gydytojai]] naudoja jau kažkokius sepaseptus, kutaseptus ir kitus skysčius, kurie kvepia kaip [[spiritas]], ale visiškai negeriami ir vartojimui netinkami.
 
Vienok keičiasi jau laikai, ir nors [[prie ruso buvo geriau]], bet dabar gi žiū vietoje spirito [[gydytojai]] naudoja jau kažkokius sepaseptus, kutaseptus ir kitus skysčius, kurie kvepia kaip [[spiritas]], ale visiškai negeriami ir vartojimui netinkami.

Dabartinė 18:35, 8 rugpjūčio 2019 versija

No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Medicininis spiritas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Medicininis spiritas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Medicininis spiritas visada buvo kokybės etalonas, nes ne šiaip sau koks nors maistinis spiritas, o itin išgrynintas ir tobulas, 96 laipsniai ir geriamas daktarų - taigi, akivaizdžiai sveikas! O dar jei mėgėjai į jį kokio nors eterio primaišydavo, tai gaudavosi jau išvis anodija.

Vienok keičiasi jau laikai, ir nors prie ruso buvo geriau, bet dabar gi žiū vietoje spirito gydytojai naudoja jau kažkokius sepaseptus, kutaseptus ir kitus skysčius, kurie kvepia kaip spiritas, ale visiškai negeriami ir vartojimui netinkami.

Taip kad neapsigaukite, nes visur apgaulė ir prakeikta valdžia mums meluoja!