Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maistinis spiritas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:23, 8 rugpjūčio 2019 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Maistinis spiritas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Maistinis spiritas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Maistinis spiritas - tai tasai, kuris būdavo tinkamas degtinei, tai tokį ir dabar dar kažkas gamina, gal kokios alkoholio gamyklos.

Žinomiausias toksai spiritas - tai Rojalis, nes būdavo anais laikais populiarus, kai buvo kokie 1992 ar panašūs metai.

Paprastai maistinis spiritas būna kokių 80 laipsnių arba netgi ir stipresnis. O praskiedus jį vandeniu, gaunasi degtinė. Paslaptis tik tokia, kad praskiedus 80 laipsnių spiritą vandeniu per pus, gaunasi lyg ir 40 laipsnių degtinė, bet kad jos būna ne du kartus daugiau, o mažiau. T.y., iš litro spirito ir litro vandens du litrai degtinės kažkodėl nesigauna. Magija ir mistika čia kažkokia, nes skystis gi negali susitraukti!

Už maistinį spiritą grynesnis būna medicininis spiritas. O vat techninis spiritas vietoje maistinio netinka, nes galima ir numirti.