Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lytiniai santykiai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
Tai čia toks dalykas, kai pisasi (arba kažkas kažką pisa kokiu nors būdu). Turėti lytinių sąntykių reiškia su kuom nors [[Pistis]]. Dažniausiai dėl malonumo, nors tiesioginė to paskirtis - [[dauginimasis]]. Tautosakoje [[Lytiniai sąntykiai]] turi daugybę simbolinių netaforų, o keiksmai ir [[Burtažodžiai]] apie užpakalinį tiltą išsiskiria savo įspūdingumu!
+
Tai čia toks dalykas, kai pisasi (arba kažkas kažką pisa kokiu nors būdu). Turėti lytinių santykių reiškia su kuom nors [[Pistis]]. Dažniausiai dėl malonumo, nors tiesioginė to paskirtis - [[dauginimasis]]. Tautosakoje [[Lytiniai santykiai]] turi daugybę simbolinių netaforų, o keiksmai ir [[Burtažodžiai]] apie užpakalinį tiltą išsiskiria savo įspūdingumu!
  
  

11:44, 22 rugsėjo 2009 versija

Tai čia toks dalykas, kai pisasi (arba kažkas kažką pisa kokiu nors būdu). Turėti lytinių santykių reiškia su kuom nors Pistis. Dažniausiai dėl malonumo, nors tiesioginė to paskirtis - dauginimasis. Tautosakoje Lytiniai santykiai turi daugybę simbolinių netaforų, o keiksmai ir Burtažodžiai apie užpakalinį tiltą išsiskiria savo įspūdingumu!


Tai vat, Premjeras Andrius Kubilius siūlo uždrausti bet kokių lytinių santykių agitaciją! Tai čia jau Petro Gražulio reklaminių paranojų ir Nepilnamečių apsaugos nuo nepageidaujamos informacijos įstatymo poveikio iždava, ne kitaip!

Kai nebebus lytinių sąntykių, tai reikės daugintis mėgintuvėliais, o tai atneš milžiniškus pelnus farmacininkams. Mažvaikius ir toliau neš gandrai arba rasime kopūstuose (gerai, kad ne iš kokio kiaušinio perėsime)