Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lugansko liaudies respublika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:31, 23 birželio 2014 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lugansko liaudies respublika, dar žinoma kaip Luganda - tokia kažkur Donbase neaiški pseudovalstybė, o gal ir dar blogiau, susikūrusi iš vietinių koloradų. Vadovaujama panašių banditų, kaip ir Donbabvė.

Reikia pasakyti, kad Lugansko liaudies respublika susikūrė vėliau, nei Donecko liaudies demokratinė respublika - pradžioje tiktai Donecke tesiautėjo visokie rusofašistai, o Luhanskas buvo ramus ir į nieką nereagavo. Bet bevykstant tyliai Rusijos invazijai į Ukrainą, po truputį žalieji žmogeliukai pasiekė ir Luhanską.

Reikia dar pasakyti, kad kažkaip ta Luhansko liaudies respublika gyvavo gana neilgai, o paskui susijungė su Donecko liaudies respublika ir gavosi Donbaso liaudies demokratinė respublika, kuri jau gal po savaitės ar dviejų vėl ėmė ir kažkaip lyg ir suskilo, nes Luhansko ir Donecko separatistai vieni kitus ėmė kaltinti išdavystėmis. Gi kita vertus, visokie žalieji žmogeliukai irgi kiti koloradai į tą skilimą nekreipė dėmesio, taigi, pagal juos Donbaso liaudies respublika gyvuoja iki šiolei.