Last modified on 19 kovo 2019, at 02:01

Liutauras Labanauskas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Liutauras Labanauskas - nuostabiai iškilnus ir iškilniai puikus, nes taigi amžinasis LGS prezidentas, nes geresnio už jį neatsirado jau nuo 1998 metų[1], o tai jau viską pasako, nes jei būtų atsiradęs geresnis, tai tas geresnis ir būtų! Taip pat kartą Liutauras Labanauskas bandęs būt politiku ir seimūnu, bet jau net nežinom, ar jam tas pavyko[2]...

Liutauras Labanauskas vadovauja Lietuvos Gydytojų Sąjungai, kurią klastingai nori nuversti kažkoks iš neaišku kur išlindęs bjaurus Medikų Sąjūdis, bei jo negeranoriai, kurie nieko gero nežada.

Pipedija atsakingai pareiškia, kad reguliariai ir nereguliariai žiniasklaidoje paskleidžiamos bjaurios kalbos yra melagingos ar mažų mažiausiai negražios, todėl ir netinkamos bei neteiktinos. Gėda čia į jus žiūrėt, ką jūs rašinėjat, šlykštūs žurnaliūgos...

Štai pavyzdžiui, kokie monai skleidžiami negražūs:

  • Esą Liutauras Labanauskas sakęs, jog kyšius ar tai vokelius įteisinti siūliusi Lietuvos Gydytojų Sąjunga, ir kad kyšiai nesą kyšiai, net jei tai ištisa mašina būtų[3]
  • Esą su kažkokia "Sveikatos ABC" susijęs, ir buvęs kažkokiu tai Vaistų gamintojų asociacijos vadovu, ir dar paskui kaip tai esą netiesiogiai susijęs su kokiu tai Aconitum, kuris kokius tai papildus ir netgi homeopatiją skleidžiąs[4]. Šitie aiškinimai tuo bjauresni, kad juos paskleidė mums plačiai žinoma Lauryna Vireliūnaitė, pagarsėjusi savo baisiais straipsniais, kuriais žlugdo žmonių gyvenimus vien dėl kažkokių savo paranojinių įsitikinimų.
  • Dar kiti aiškino, kad esą kaip tais negražu, kad Liutauras Labanauskas esąs tuo pačiu ir Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas, ir vaistais užsiimančios Nacionalinės farmacijos pramonės asociacijos vadovas[5]. Mes čia puikiai žinom, kad išties tai taip ir turi būti, kad gydytojai atstovauja farmacininkus, o farmacininkai - gydytojams duoda už tai irgi ką nors gero. Žurnaliūgos tik purvą pila.
  • O dar kiti vis aiškino, kaip Liutauras Labanauskas siūlęs sakyti, kad ne kyšis būna, o padėka, jei po viso ko duodama, nes galima taip daryti[6].

Pipedija nori pareikšti, kad palaiko Liutaurą Labanauską ir nori atmesti visas insinuacijas, kurias jam primeta visokie purvini žurnalizdai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.