Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Linux: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 15: Eilutė 15:
 
[[Kategorija:Mitologija]]
 
[[Kategorija:Mitologija]]
 
[[Category:OS]]
 
[[Category:OS]]
[[Cateogry:UNIX]]
+
[[Category:UNIX]]

Dabartinė 02:38, 17 balandžio 2020 versija

Štai maždaug taip atrodo tos Linux mergelės, kol nesusiduri ir neaptinki, kad išties tai pingvinų pavidalo zombiai ir vampyrai, su grožiu ar moterimis neturintys nieko bendra

Linux - demonas, nekaltos mergelės pavidalu, sutinkama ten kur nešveičia Langai. Ši mergaitė pasirodo per pilnatį, turi daug versijų, tačiau visada teigia, kad neturi virusų bei seksu užima dykai. Ją atpažinti galima iš pingvino kairėje subinės pusėje. Šiaip tai būtų UNIX, tik kad iki pilnaverčio UNIX netempia biškelį, nors ir pretenduoja...

Dar Linux kartais būna OS sistema kuri skirstoma į Ubuntu ir ne Ubuntu, tai šituos linuksais vadina. Ubuntu tai tokia Linux atmaina kurios pavadinimas kilęs iš kažkokio negrų žodžio, daugelis Ubuntu kūrėjų irgi yra negrai. Ubuntu ypatingas tuo, kad jį dažnai atnaujina ir po dažnų atnaujinimų žmonėm ar tai dibilams su kreivomis rankomis rankomis dažnai kas nors arba niekas nebeveikia.

Vienas žmogus pasakojo kaip vos ne vos pasidarė, kad veiktų modemas ir vaizdo plokštė, po atnaujinimų vaizdas tapo klaikus, išėjus naujesnei versijai jau nebeveikė modemas ir spausdintuvas, vaizdas susitvarkė ir žaidimai veikė, išėjus dar vieniems atnaujinimas, vaizdas nepakito bet žaidimai jau nebeveikė. Vargšas žmogus, nepavydime jam tokių kančių.


Linux darbo aplinka

Kaip žinia, visur, kur normalios OS, tai būna koks nors desktopas. Gi pas Linux - viskas kaip iš UNIX: jokio desktopo, o tik šelas. Gi visgi netiesa: UNIX nuo seno turi visokius desktopus, tik jie vadinasi Window Manager kažkodėl, nes langus valdo. Beveik visi desktopai, kurie buvo skirti UNIX sistemoms, buvo perkelti ir į Linux, gal pritrūko tik kokio nors priešistorinio OpenWindows ar NeWS. Gi kiti dalykai buvo perkelti, netgi visas Motif ir CDE buvo pirma perkeltas, o paskui ir suopensorcintas. Tai ko čia norėt daugiau?

Gi kita vertus, didelė gausa ir pasirinkimai daro reikalą sunkiai suprantamu, nes tada jau nežinia nei ką rinktis...