Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuvos Bankas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Lietuvos Bankas''' aišku kaltas dėl bet ko, nes tiktai jis išleidžia litus arba per visą tą niekam nesuprantamą multiplikatorių mechanizmą...)
 
(Lietuvos Banko vadovai)
 
Eilutė 9: Eilutė 9:
 
Štai jums čia ir keli buvę ar esami Lietuvos Banko vadai atvirkštine tvarka:
 
Štai jums čia ir keli buvę ar esami Lietuvos Banko vadai atvirkštine tvarka:
 
* [[Vitas Vasiliauskas]] - naujausias Lietuvos Banko vadas, vadovaujantis nuo pat [[2011]] metų
 
* [[Vitas Vasiliauskas]] - naujausias Lietuvos Banko vadas, vadovaujantis nuo pat [[2011]] metų
* [[Reinoldijus Šarkinas]] - valdė nuo pat [[1996]] iki [[2011]], o paskui paliko po savęs daug kalbų neaiškių
+
* [[Reinoldijus Šarkinas]] - valdė nuo pat [[1996]] iki [[2011]], o paskui paliko po savęs daug kalbų neaiškių, bet skirtingai nuo kai kurių ankstesnių Lietuvos Banko vadovų nesusitepė aiškiai neaiškiomis sąsajomis
* [[Kazys Ratkevičius]] - valdė banką nuo [[1993]] iki pat [[1996]], per visą tą visų [[bankų griūtis|bankų griūtį]]
+
* [[Kazys Ratkevičius]] - valdė banką nuo [[1993]] iki pat [[1996]], per visą tą visų [[bankų griūtis|bankų griūtį]], kai visi kas papuola rėkė, kad esą jisai dėl tų bankų griūties kaltas, nors čia galim įtarti, kad išties tai ne jis kaltas, o jis kaip tik tą [[aferistai|aferistų]] siautėjimą ėmė doroti.
* [[Romualdas Visokavičius]] - trumpai pavadovavo [[1993]], pakolei jį pakeitė į nuolatinį vadą
+
* [[Romualdas Visokavičius]] - trumpai pavadovavo [[1993]], pakolei jį pakeitė į nuolatinį vadą, o taip pat buvo vadovas [[Bankas Lituanus|Banke Lituanus]], kaip su jo vadovybe figūravo ir [[Lietuvos akcinis inovacinis bankas]] bei [[Litimpex]], o paskui dar buvo [[LTB]] valdybos pirmininkas.
* [[Vilius Baldišis]] - vadovavo nuo [[1990]] iki [[1993]], kai jau valdžion atėjo [[LDDP]]
+
* [[Vilius Baldišis]] - vadovavo nuo [[1990]] iki [[1993]], kai jau valdžion atėjo [[LDDP]], o paskui liūdnai pagarsėjo, kad buvo vienas iš kažkokių vadovų liūdnai pagarsėjusiuose [[Aurabankas|Aurabanke]] bei [[Tauro bankas|Tauro banke]]
 
* [[Bronius Povilaitis]] - vadovavo tiktai [[1990]], kai tik bankas susikūrė
 
* [[Bronius Povilaitis]] - vadovavo tiktai [[1990]], kai tik bankas susikūrė
  
  
 
[[Category:Bankai]]
 
[[Category:Bankai]]

Dabartinė 21:43, 29 lapkričio 2011 versija

Lietuvos Bankas aišku kaltas dėl bet ko, nes tiktai jis išleidžia litus arba per visą tą niekam nesuprantamą multiplikatorių mechanizmą įgalina litus leisti kitus bankus. Tai žinoma, tuo pačiu Lietuvos Bankas ir kontroliuoja visą bankinę sistemą Lietuvoje, kad ji kartais nestrigtų. Štai todėl šitas bankas - tai svarbiausias visos mūsų šalies bankas.

Deja, nors ir svarbiausias, patikimiausias bei netgi atsparus visokiai valdžios įtakai, nes turi netgi savo įstatymą, kuris vadinamas valiutų valdyba, šitas bankas kažkodėl neduoda paskolų ir neleidžia gyventojams laikyti savyje indėlių. Ir netgi turto nelaiko visokio. Todėl keistai gaunasi, kad gyventojams tenka kreiptis į visokius komercinius bankus.

Dar keista, kad yra Lietuvoje ir daugiau valstybinių bankų, tiktai kažkodėl niekas jų paprastai nemini. Štai kad ir Turto bankas, kuris valdo visokį turtą. Arba Valstybinis komercinis bankas, kuris nors ir buvo uždarytas kadaise, bet opozicija siūlo jį vėl atidaryti. O gal ir daugiau yra kokių nors valstybinių bankų. Čia labai įdomu, kodėl pas mus tokia keista bankinė sistema, kad pajėgiausias šalies bankas neteikia gyventojams paslaugų. Ir už tai turėtų atsakyti koks nors Lietuvos Banko vadas.


Lietuvos Banko vadovai

Štai jums čia ir keli buvę ar esami Lietuvos Banko vadai atvirkštine tvarka: