Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:20, 5 kovo 2016 versija naudotojo Laivasis briedis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lietuva - skurdo ir nevilties sostinė

Pavadinimas

Slavams su juototomos raidėmis sunku ištarti Lietuva, ir jie tiesiog sako Litva, bet kad ir visam likusiam bent kiek apsišvietusiam pasauliui būtų aišku kas mes per vieni, remiantis vieno rimto amerikiečių tyrėjo nuomone, mums užsienyje reiktų prisistatyti lituanais, o Lietuvą vadinti užsieniuose Lituanija.

Visa kita

Lietuva - virtuali valstybė Europoje. Santvarka - pseudopliuralistinė populistinė, ekskrementalistinė. Paskutiniu metu vis labiau plinta Naujosios Lietuvos koncepcija, kuri anarchistiškai atmeta formalų valstybingumą, akcentuodama asmenybės apsisprendimą.

Tradiciniu, o gal greičiau konservatyviu supratimu, formaliai būdama valstybe, vargu, ar Lietuva laikytina savarankiška šalimi: pagrindinį valstybingumo atributą (t.y., savo įstatymų viršenybę) prarado, stodama į Europos Sąjungą, t.y., įstatyminiais-biurokratiniais metodais yra valdoma, kaip ES provincija. Visgi, geografinės ir politinės peripetijos mums čia neįdomios, nes būdami Internetuose, su šia reikalo puse nekontaktuojame, daugiau bendro turėdami su Naująja Lietuva.

Lietuvos fenomenas Internetuose stiprėja: ši šalis jau tapo pilnaverte pasaulio dalimi, tegul ir išlikdama trečiarūše (žinia - PayPal ir panašios kontoros Lietuvą vertina panašiai, kaip Nigeriją). Geografinė Lietuva yra viena iš kelių dešimčių labiausiai internetizuotų pasaulio valstybių, tuo tarpu Naujosios Lietuvos piliečiai pasiskirstę po labiausiai išsivysčiusias ir, atitinkamai, labiausiai internetizuotas pasaulio šalis.

Gyventojai

Kartais Lietuvoje gyvena lietuviai. Kas liečia virtualią pusę, Lituanijoje vyrauja nuomonė, kad čia girdimas labai stiprus Rusijos imperijos šūnų skalijimas. Paprastai, apie tai užsimenama taip: "kas nors dirba Latvių gatvėje". Kaip žinia, Vilniuje tokioje gatvėje įsikūrusi Rusijos imperijos ambasada. Paprastai, lituanai tausoja savo nervus ir nekreipia dėmesio į šunų skalijimą, sakoma: "Šunys loja, o karavanas eina ten kur jam reikia". O šiaip net gūdžiais tarybiniais laikais Lietuvoje apie 80 nuošimčių gyventojų buvo lietuvių, kas rodo, kad visokiems naujiems atvykėliams kolonistams buvo nejauku Lietuvoje gyventi, jiems gal dar nepatiko, kad Lietuvoje buvo vystomi keli miestai ir nebuvo tokios įspūdingos metropolijos kaip Maskva Rusijoje ar Ryga, kurioje gyvena vos ne pusė Latvijos gyventojų.

Paskutiniu metu Lietuvoje pastebimas gerokas nuokrypis į internetus, nes štai jau valdžion ateina įvairūs politikai, kurie kadaise nei nebūtų buvę žinomais, o dabar gi kažkodėl per feisbukus išpopuliarėjo ir ima lemti visokius pokyčius[1]. Tuo pačiu ir visokie blogeriai irgi darosi vis įtakingesniais.

Lietuvos ūkis ir ekonomika

Lietuvoje labai išvystytas žemės ūkis. Daugiausia auginamos kultūros - bananai ir runkeliai. Dėl gausaus bananų eksporto Lietuva pasaulyje neoficialiai žinoma kaip Bananų Respublika (Respublica Bananiensis Lituaniae). Runkelių tiek daug neeksportuojama, didžioji dalis suvartojama vidaus reikmėms.

Jei visgi rimtai pakalbėtume, tai nustebtume - pasirodo gi, Lietuva yra tarp pasaulio lyderių lazerių gamybos srityje, biotechnologijose, o paskutiniu metu ir IT priežiūroje bei programavime. O ir pagal ekonomikos augimo tempus jau antrą dešimtmetį sparčiausiai augančių dešimtuke pasaulyje. O ir Pasaulio bankas jau priskiria Lietuvą prie išsivysčiusių šalių, kaip kokios senos ES valstybės - pvz., Graikija, Portugalija ar panašios. Žodžiu, ne taip jau prastai.


Keli faktai apie Lietuvą

  • Kai čainyzai ir graikai kūrė mokslą, tai lietuviai dar gyveno urvuose (500 m. pr. Kr.)
  • Kadangi lietuvių kalba yra labai sena ir atsilikusi, joks normalus pilietis kaip vokietis ar šveicaras neišmoks tokios untermenšų kalbos. U MAD, JABLONSKISFAG?
  • Pusė Lietuvos politikų yra iš rusų pusės.
  • Net labiausiai išsilavinę šveicarai nepasakys kur yra Lietuva, nes neaišku, ar ji apskritai yra.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://rokiskis.popo.lt/2015/03/02/internetai-ima-atitikti-reala/