Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Lech Kaczynski: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} :Lenkijos prezidentas Lech Kaczynski manoma žuvo per lėktuvo katastrofą netoli Smolėnsko Rusijoje. Pagal pirmines versijas, besileisdamas r...)
(Jokio skirtumo)

12:54, 10 balandžio 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Lenkijos prezidentas Lech Kaczynski manoma žuvo per lėktuvo katastrofą netoli Smolėnsko Rusijoje.

Pagal pirmines versijas, besileisdamas rūke lėktuvas Tu-154 kliudė medžiū viršūnes ir sudužo. Pranešama, kad iki kilimo-tūpimo tako lėktuvui buvo likę aplie kilometrą.

Kai kurie apžvalgininkai jau reiškia būgštavimus, nes Lenkijos prezidentas su žmona ir, skirtingais duomenimis, tarp 132 žuvusių keleivių galėjo būti žymių visuomeinių organizacijų lyderiai, vykę į Katynės žudynių metinių minėjimą.