Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laisvas laikraštis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Laisvas laikraštis''' - taigi tasai, kurio redaktorių Aurimą Drižių pasigavę VSD agentai kadaise areštavo, tardė, o paskui atė...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 18:44, 1 spalio 2018 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Laisvas laikraštis - taigi tasai, kurio redaktorių Aurimą Drižių pasigavę VSD agentai kadaise areštavo, tardė, o paskui atėmė visą to laikraščio tiražą, nes paaiškėjo, kad tenai buvo kažkoksai slaptas straipsnis, kuriame išviešinta kažkokia tai medžiaga - vastybės paslaptis, matyt.

Taip Aurimas Drižius ir jo Laisvas laikraštis tapo pirmaisiais kovotojais už teisybę, o išties gi anuomet paaiškėjo, kad viskas tebuvo neaišku kas, nes net neišaiškėjo, dėl ko. Paaiškėjo gi tik, kad visą tą medžiagą į laikraštį nutekino paksuoliai, o to ir pakako, kad prasidėtų skandalai - VSD paaiškėjo besą su keistais vadovais, o dar išlindo ir ryšiai apie kažkokią Dujotekaną ir valstybininkus.

Galų gale gi paaiškėjo, kad pats tas laikraštis skelbė neaišku ką, nes ir pats Drižius nesuprato, už ką ir už kurį straipsnį jį ten tampė, bet darbo jau tada ėmėsi vanagai, tai jie tuos ryšius ir išviešino bei išdraskė.

Dabar gi Laisvas laikraštis - kaip ir anksčiau laisvas, savo kliedesiais besitaškantis į visas įmanomas puses, bet daugiausiai ant galvų tų, kurie ir taip jau kažkur šikinykuose kapstosi, proto nesurasdami.Laisvas laikraštis
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnikKibirkštisKūlgrinda

Putinas kaukuole.png