Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laisvės kelias

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
07:36, 2 liepos 2010 versija naudotojo Karvespienas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Paminklas puikiai atliks ne tiktais memorialinę, bet ir funkcinę funkciją, taip atskirdamas neatsargius pėsčiuosius nuo pėsčiųjų perėjos beigi nuo dviraterastų ir panaudodamas save, kaip tvora, atskirianti neteiktinus vaizdus nuo aplinkinių akių bei tikėtinai pasipuošdama užrašais nevalstybine kalba, kas būdinga tvoroms nemenkai

Laisvės kelias taigi visai neteisingai pavadinamas liaudyje neretai, ogi jisai simbolizuoja tvorą, katra simbolizuoja Baltijos kelią, katrasai simbolizuoja laisvę, taip kad Laisvės kelias simbolizuoja tvorą, kuri laisvę ir taip toliau. Gilus meninis-simbolinis užmanymas demonstruoja trispalvės spalvomis nuspalvintą sieną, katra stovi, simbolizuodama laisvę.

Taip ir atsitvėrimas, uždarumas, laisvė ir vertybės trispalvės fone laisvę simboliu pavertęs kelias, kuris pro šalį eina pro Forum Palace ir panašiai, gi vienos plytos kaina tėra vargani kokie 20 litų! Pirk plytą, skaitytojau, prisidėk prie projekto, taip įamžindamas save sienoje ir už laisvę, nesgi projektas brangus ir plytos, suneštos gyventojų, bus panaudotos paminklui!

Pipedija neabejoja, kad savo monumentalu ir išskirta, šisai paminklas konkuruoja netgi su Brazausko mauzoliejaus projektu, skirtu pašlovinti Nepriklausomybę ir Sąjūdį!

Prisidėk prie projekto, nueidamas į www.laisveskelias.lt!