Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laima Andrikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Laima Andrikienė - tai dar kol kas Pipedija nepasigilino į tai, ką šioji konservatorė, buvus seimūnė, o dabar - europarlamentarė galėtų būt prisidirbusi.

Šiaip jau savo laiku buvo gan pagarsėjusi dėl trijų dalykų - specialiai anai įsteigtos Europos reikalų ministerijos, katros ministrė ji buvo, "Andrikienės laiko" įvedimo bei rinkėjo sutraiškymo automobiliu viešame renginyje.

Su ta ministerija tai labai juokingai buvo - tsakant, laimėje rinkimus konservatoriai apsižiūrėjo, kad turi labai gerą ir nuostabią ministrę - Laimutę, bet nėra nei vienos anos vertos ministerijos.

Paklausta, kam norėtu vadovauti Laimutė atšovė maždaug taip: "Noriu pareigų, kurios labai rimtai skambėtu, galėčiau daug keliauti, dalyvauti priėmimuose bei rautuose, bet už nieką rimtai atsakyti ar daryti nereikėtu".

Tai konservatorių išminčiai paėmė ir sufantazavo naują ministerija, atitinkančią visus Laimutės reikalavimus ir pavadino aną Europos reikalų ministerija. Kai nebeteko ana to posto, tai ir tos ministerijos niekam daugiau nebereikėjo. Tai ir panaikino aną po velniam be jokio nuostolio Lietuvai.

Patapusi tokios svarbios ministerijos ministre Laimutė apsižiūrėjo, kad skraidant į Europą, katros reikalus ana tvarkė, reikia kaskart persukti rankinio laikroduko strėlytes vienai valandai. O ir mobiliaką tekdavo perjungti tai pačiai valandai, jei keliom dienom skrido.

Baisiai jai tas nepatogu pasirodė, mat už valdiškus pinigus skraidydavo į įvairias Europos gražias vietas kas antrą dieną, tai nesukdama sau galvos paėmė ir prastūmė įstatymo pataisą, kad Lietuvoje būtų įvestas toks pats laikas, kaip Airijoje ar Portugalijoje. Girdi, dažnai skraidantiems jos ministerijos biurokratams taip bus patogiau - nereikės laikrodžių gadinti sukinėjimais.

Na, biurokratams ir Laimutei gal ir tikrai buvo geriau, bet Lietuvos gyventojai atsidūrė visiškoje tamsoje - ypač žiemą, kada pagal Andrikienės laiką temti pradėdavo jau 14.00 val. Vasara - irgi, apie 21.00 val. - jau prieblanda ir vaikams tekdavo drožti namo nedažaidus.

Užtat atsibundi paryčiui, kokią 6.00 ryto - o saulelė jau aukštai danguje ritinėjasi, kepina tuščias gatves ir pliažus. Tai kai visų palengvėjimui pagaliau išgrūdo tą Laimutę iš ministrų, tai kartu su ministerija ir tą jos idiotišką "Andrikienės laiką" panaikino.

Labai dėl to džiaugėsi Lietuvos žmonės, kurie savo kailiu pajuto, kas būna, kai dėl kokios žioplos, bet arogantiškos tinginės pradedami gamtos įstatymai kaitalioti.

Liūdniausiai pagarsėjo Laimutė tuom, kad per vieną renginį, į katrą atvyko vairuodama automobilį, aną apsupo kauniečių minia. Tai kadangi tie kauniečiai jai nepatiko, tai įjungė užpakalinę pavarą, pavažiavo, įsibėgėjo ir nurūko į savo valdas. O apstulbę žmogeliai po jos ratų vėžėmis rado kauniečio lavonėlį.

Žinoma, po ekspertizių paaiškėjo, kad jis pats po ratais palindo ir mirė ne nuo sutrenkimo, bet iš piktumo, t.y. širdies smūgio, bet juk tą patį mes girdėjome ir apie Sausio 13-osios aukas iš Kremliaus ekspertų....

Taip ir prigijo tautoje pravardė - Kruvinoji Laima.

O betgi tačiau atsekėm, kad jinai gi pasirodo, buvo labai aktyvi Tviteryje iki vasaros pradžios. O paskui - ėmė ir dingo, ir iki pat dabar nei nieko nei neparašė! Tai čia lygiai taip pat, kaip ir su Česlovo Jezersko tviteriu - irgi tvitino tik kol rinkimai buvo...

Dar Laima Andrikienė turi savo internetą, tokį beveik kaip kokį blogą, bet kiek paskaitėm, tai vien kažkokia politinė mūra tenai, ir dar trečiuoju asmeniu vis apie šiąją politikę, tai aiškiai, kad ne ji ten rašo, o kažkas kitas, o ji pati aišku su rinkėjais pati tiesiogiai ir nebendrauja ten matyt... Dar radom nuorodą į jos esą dienoraštį, tai paaiškėjo, kad tas adresas išvis neveikia.

Tai čia kaip visada su tais politikais - pakol rinkimai, tai geručiai ir reklamuojasi, o paskui - surask, kad nori!