Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


L-3 Communications: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''L-3 Communications''' - viena iš didžiausių JAV karinės paskirties elektronikos gamintojų. Turi apie 70 tūkstančių darbuotojų, metinė apyvarta - apie 17 milijardų ...)
 
 
1 eilutė: 1 eilutė:
'''L-3 Communications''' - viena iš didžiausių [[JAV]] karinės paskirties elektronikos gamintojų. Turi apie 70 tūkstančių darbuotojų, metinė apyvarta - apie 17 milijardų JAV [[doleriai|dolerių]]. Gaminama įranga - ryšio ir stebėjimo priemonės, žvalgybinė įranga, šnipinėjimo prietaisai, navigacinė ir matavimo įranga, [[psichotronai]], [[implantai]], planavimo sistemos, asmens elgesio kontrolės įrenginiai, medicininė elektroninė įranga ir pan..
'''L-3 Communications''', dar žinoma kaip '''L3 Technologies''' - viena iš didžiausių [[JAV]] karinės paskirties elektronikos gamintojų. Turi apie 70 tūkstančių darbuotojų, metinė apyvarta - apie 17 milijardų JAV [[doleriai|dolerių]]. Gaminama įranga - ryšio ir stebėjimo priemonės, žvalgybinė įranga, šnipinėjimo prietaisai, navigacinė ir matavimo įranga, [[psichotronai]], [[implantai]], planavimo sistemos, asmens elgesio kontrolės įrenginiai, medicininė elektroninė įranga ir pan..





Dabartinė 22:31, 12 rugpjūčio 2019 versija

L-3 Communications, dar žinoma kaip L3 Technologies - viena iš didžiausių JAV karinės paskirties elektronikos gamintojų. Turi apie 70 tūkstančių darbuotojų, metinė apyvarta - apie 17 milijardų JAV dolerių. Gaminama įranga - ryšio ir stebėjimo priemonės, žvalgybinė įranga, šnipinėjimo prietaisai, navigacinė ir matavimo įranga, psichotronai, implantai, planavimo sistemos, asmens elgesio kontrolės įrenginiai, medicininė elektroninė įranga ir pan..


Abu Graib skandalas ir psichotroninio ginklo bandymai

L-3 Communications korporacija pagarsėjo 2008 kilusio skandalo metu, kai paaiškėjo, kad darė elektromagnetinės spinduliuotės bandymus Abu Graib kalėjime ant kalinių. Pagal nutekėjusią informaciją, buvo bandoma įranga, skirta dirbtiniam regos ir klausos haliucinacijų sukėlimui, psichikos sutrikdymui, indukuotam miegui, indukuotoms psichozėms sukelti ir valiai palaužti. Pagal oficialią versiją šios priemonės buvo taikomos, kaip nekankinančios priemonės, skirtos įkalintų įtariamųjų apklausai.

Pagal nutekėjusią informaciją, tokia įranga paveikti žmonės nustoja kontroliuoti savo elgesį, ima noriau bendradarbiauti su juos apklausiančiais asmenimis, laisviau dalinasi informacija, savanoriškai palengvina tyrimų eigą.

Pagal spaudos pranešimus, duotąją įrangą tiekė vienas iš L-3 Communications padalinių - Titan Corporation įmonė, kuri yra žinoma, kaip viena iš didžiausių elektroninės įrangos tiekėjų Pentagonui ir CŽV. Tarp šios kompanijos tiekiamos įrangos - automatinio planavimo, automatinio vertimo, duomenų perdavimo, stebėjimo, asmens elgesio kontrolės ir pan. įrenginiai.


Diarthrone psichotroninis ginklas

Pagal nepatvirtintus pranešimus, Irako okupacijos metu JAV kariuomenė ne mažiau, kaip 17 kartų panaudojo, kaip spėjama, L-3 Communications gamybos įrenginį Diarthrone, skirtą neteisėtų žmonių susibūrimų išvaikymui. Tokia įranga klasifikuojama, kaip psichotroninis ginklas. Kaip pranešama, toksai įrenginys apspinduliuotiems asmenims sukelia diarėją ir nausėją, taip priversdamas juos palikti susibūrimo vietas.

Dėl švelnaus ir negreito poveikio (jis išsivysto per 10-240 minučių priklausomai nuo poveikio atstumo, apspinduliavimo laiko ir kitų faktorių) įrenginio poveikis yra nepastebimas, apspinduliuoti žmonės sukeltus efektus supranta, kaip natūralų negalavimą, todėl demonstracijos ir mitingai išsisklaido savaime, taikiai ir be žmonių aukų. Dėl būdingų efektų demonstracijų ir mitingų dalyviai vėliau būna daug mažiau linkę dalyvauti panašiuose susibūrimuose, todėl tai laikoma ir efektyvia prevencijos priemone.

Kaip parodė praktika, Diarthrone įrenginys tik dalinai gali pakeisti ADS įrenginį, tačiau kai kuriais atvejais jo poveikis yra žymiai efektyvesnis, be to, jis nesukelia panikos, neatkreipia žmonių dėmesio, todėl turi didelių pranašumų psichologiniu ir visuomenės nuomonės apsaugojimo požiūriu.