Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kovo 9

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:56, 27 birželio 2013 versija naudotojo Almvilp (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 9" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 9 - tai yra kalendorinė mėnesio Kovo diena, kuri yra žymima skaičiumi 9. Šitas skaičius yra vienaženklis[reikalingas šaltinis].

Kovo 9 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 8 ir prieš Kovo 10 dieną, nes taip dažniausiai būna kalendoriuje parašyta.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Senoviniais gal kokiais 1009, o gal ir dar ankstesniais metais, kažkur Lietuvos pakraštyje buvo nukirsdintas Bonifacijus Brunonas, tai ta proga tų pat metų Vasario 14 dieną buvo Kvedlinburgo analuose pirmą kartą paminėta Lietuva. Tiesa, kaip čia taip istorikams gaunasi, kad 1009 metų Vasario 14 dieną buvo paminėta, kad tų pat metų Kovo 9 dieną tasai Brunonas nukirsdintas - tai nelabai aišku, bet istorikams gal tai ir nesvarbu. Tai kiti užtat imasi išvis tarpinės datos ir sako, kad išties tai viskas buvo Vasario 23, nes kaip žinia, teisybė kažkur per vidurį...
  • O štai 1996 kažkur Kaune buvo įkurta garsioji radijo stotis Pūkas, iki šiolei visus dvasingus žmones džiuginanti nuostabiomis laidomis ir puikia muzika.
  • Kai vakar buvo Kovo 8, tai šiandien pas daugelį moterų visokios pagirios, o tuo tarpu vyrai pergyvena dėl išleistų pinigų, nes gėlės, šampanas ir visokie ten pasitūsavojimai kaip žinia dalykas nepigus...
  • Kiti ta proga dar burnoja, kad Kovo 8 - tai kažkoksai feminizmas ir komunizmas viename.


Dar apie Kovo 9

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 9: