Last modified on 18 sausio 2018, at 00:49

Kovo 16

Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 16" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 16 - tai mėnesio Kovo diena, kuri yra žymima skaičiumi 16. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Kovo 16 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 15 ir prieš Kovo 17 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2006 metais šią dieną ar tai naktį eilinį kartą sudegė legendarinis klubas Brodvėjus
  • 2012 metais Raimundas Palaitis, katras vis sakydavo, kad neatsistatydinsiu ir viskas, paėmė konkursan kokį tai naują FNTT laimėtoją, netikėtai visiems, nors gal ir tikėtai...
  • 2020 metais šią dieną žmonės ėmė po biškį pametinėti skaičių, koksai žmonių kiekis apsivirusavęs koronavirusu, nes tas skaičius augti ėmė dar sparčiau. Pirma aptiko porą žmonių Vilniuje, kurie atsivežė virusą iš Ispanijos ir Vokietijos, paskui dar tris - vieną Telšiuose, kuris atsivežė iš Dominikos dar kovo 8 ir taip daugiau kaip savaitę su virusu ir gyveno, ir galų gale dar porą žmonių iš Vilniaus, kurie virusą parsivežė iš Austrijos. Gi Veryga tuo tarpu dėl nepaaiškinamų priežasčių sustabdė informacijos teikimą apie apsikrėtusiųjų amžių ir lytį, nes esą ta informacija slapta ir esą ją draudžia kažkoks GPDR. Nors joks GPDR nieko nedraudė, tokios informacijos SAM daugiau ir neteikė.
  • Tais pačiais 2020 metais šią pačią dieną dėl koronaviruso buvo paskelbtas karantinas, nes ėmė darytis aišku, kad jau maža nebus. Buvo uždrausti visi renginiai ir pastatų viduje, ir lauke, uždarytos visos parduotuvės, išskyrus maisto prekių, veterinarijos ir vaistines, uždaryti visi kabokai, uždarytos valstybės sienos ir taip toliau. Buvo paskelbta, kad karantinas tęsis iki kovo 30, nors visiems akivaizdu buvo, kad užsitęs tikrai daug ilgiau.


Dar apie Kovo 16

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 16: