Last modified on 19 vasario 2010, at 04:27

Kietagalvis

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kietagalvis daužo plytas

Kietagalvis - tiesiog legendinis Panevėžio veikėjas, daugumos teigimu - tipinis dibilas. Pagarsėjo tuo, kad vaizduojasi turįs kietą galvą, su kuria laužo plytas, šalmus, duris, stalus, tvoras, o ir belenkokius kitus daiktus. Savaime aišku, nuo intensyvaus galvos daužymo smegenų distrofija progresuoja, tad vyrukas dar intensyviau daužo savo galvą.

Kietagalvis yra populiarus, nes daugelis nori pažiūrėti, koks jis plytadaužys, šalmadaužys, duradaužys, sienadaužys ir taip toliau. Deja, vyrukas iki šiol nesusiprato už savo pasirodymus imti pinigus, o manome, kad nemažai uždirbtų, nes dibilų tarpe tokios pramogos populiarios.


Kietagalvis daužo šalmą

Psich. prognozė

Prognozė neigiama, remisijos tikimybė silpna. Gydytinas elektrokonvulsine terapija, lobotomija.