Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kieša: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Youtube|p-MyQ9G9T7s|Kaip 4chan pasakytų, "Epinė Pergalė".}} '''Kieša''' - Lietuviško interneto bei liaudies simbolis - kur jau simbolis - herbas, žinomas kiekvienoje p...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 17:38, 6 sausio 2010 versija

Kaip 4chan pasakytų, "Epinė Pergalė".


Kieša - Lietuviško interneto bei liaudies simbolis - kur jau simbolis - herbas, žinomas kiekvienoje pradinėje mokykloje beigi Šimšės kieme. Kas gi ta Kieša? Kieša yra tas, ne Kęstys, ne Saulėns, tiesiog Kieša. Apibūdinti jo neįmanoma, multi-talentas grynasis - pasakorius, dainininkas ir mat profesionalas alkoholikas! Šaunus vyrukas dibilas, ką gi bepridursi.

Plačiau

Kęstutis Navickas kažkadaise išgarsėjo Youtube, irgi dar dabar ten randasi. Nufilmuotas ir išspausdintas kažkokių tai giminių kažkur tai Šiaulių rajone, aiškiai graibstantis žemę. Mažvaikių rastas juokingu, Kieša išgarsintas visokiais tragiškais remiksais ir mėgdžiojimais.

O kur buvus, kur nebuvus, Kęstas patraukė tokį medijos dėmesį, kad ir į TV3 "Kliedesių Skaičiutę". Mat, ko galima pasiekti girtuokliaujant! Ten sakyta, kad mūsų herojus patraukė kažkur gi svetur, pasisemti daugiau humorinio talento. Laukiam nesulaukiam sugrįžtant, Kieša...