Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Katino Leopoldo vasarnamis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Youtube|Y3hbznq8Imw|Žaidimo pabaiga. Nežiūrėkite, jei nenorite sužinoti, kaip baigsis žaidimas!}} [[Vaizdas:Leopoldas.PNG|thumb|440px|Pamatęs tokį "intro", žinai, kad ža...)
(Jokio skirtumo)

13:58, 1 birželio 2010 versija

Žaidimo pabaiga. Nežiūrėkite, jei nenorite sužinoti, kaip baigsis žaidimas!
Pamatęs tokį "intro", žinai, kad žaidimas bus nepakartojamas!

"Katino Leopoldo vasarnamis arba pelių medžioklės ypatumai" - legendinis RPG žaidimas, vienijantis visus pasaulio žaidimų entuziastus. Žaidimas pagamintas kažkokios tai rusų firmos "1C", bet žaidimą leido viena tokia leidykla "Akelotė ir Ko", todėl ir Lietuvoje šis žaidimas žaidžiamas visame gražume.

O žaidimas kilo iš tokio Sovietų filmuko, apie katiną Leopoldą. Tai nenustebkit, kad pavadinimas girdėtas.

Žaidimo eiga

Įspėjimas - toliau atskleidžiamos svarbios siužeto dalys!

Taigi, žaidime valdomi du peliukai - jų vardai (parašyti ant žaidimo CD dežutės) yra Baltišius (plonas ir baltas) ir Pilkulis (storas ir pilkas). Fone aiškiai vasara, o ir namas už peliukų nugarų - turbūt bus Katino Leopoldo vasarnamis. Tai štai jums ir prašom. Žaidimo eigoje renkami visokios nesąmonės kaip grėbliai ir kiaušiniai, o tuos visus daiktus reikia sudėti pagal popieriaus skiautėsę pavaizduotas schemas. Ilgainiui tampa aišku, kad statoma struktūra yra spąstai Katinui Leopoldui (o šis ramiai mezga savo kambaryje, tuo tarpu). O kad būtų dar smagiau, kartas nuo karto reikia eiti kakoti būdelėję. Taip, nejuokaujame, tikrai yra šikimo funkcija, pažaiskit pats jei netikite. Kai surenkami visi daiktai ir pastatomas mechanizmas, žaidimas baigiasi, tereikia paspausti durų skambutį. Spąstai katinui nesuveikia ir anaiptol pakenkia pelėms... O-cho-cho, pelytės, kokios jūs juokingos!

Iš kur gauti

Seniau tai Katino Leopoldo Vasarnamis buvęs labai populiarus, beveik kiekvienoje žaidimų lentynoje buvo po egzempliorų. Taip kad ir aš vieną tokį CD turiu! O parsisiųsti žaidimą nelabai kur yra, o kur yra, tai ten arba virusas arba išvis neveikia. Tik, žinoma, Pipedija pasiruošusi dalintis, tad jei norėsite ir nerasite iš kur žaidimą gauti, rašykite į mano aptarimą, į šio straipsnio aptarimą arba per skype "Slipchain" (be kabučių) rašykit, tai susitarsim kaip nors.

Dar žr.