Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kalbainystės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:59, 16 lapkričio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kalbainystė - tai žodis, kuris kalbokratijos valdininkų irba kitų kalbainių sukurtas tam, kad pakeistų kokį nors iš esamų normalių žodžių. Kadangi kalbokratai normalios kalbos nesupranta, tai žodžiai čia irgi pasižymi visokiomis savybėmis, neretai dėl to pralenkdami bet kokį sveiką protą, tačiau kažkaip į realą visgi prasimušdami.

Oficialiai kalbainystės vadinamos naujadarais, bet nuo naujadarų skiriasi savo durnumu, durna motyvacija ar dar kokiomis nors durnomis savybėmis.

Kai kurios kalbainystės oficialiai taip ir nebūna išleidžiamos, nes mo tylių, nedrasių pasitikrinimų kalbainiai suvokia, kad juos sutryps ir sudoros. Tokiais atvejais jų pramušti durnažodžiai paskui pateikiami kaip esą liaudies kūryba ar netgi šmeižtas, o ne kokie nors VLKK ar panašių įstaigų pasiūlymai, nes esą tos šitos įstaigos besančios geros ir nesąmonių esą nekuria.

Mes gi žinome, kad išties tai tokios kalbainystės visai ne kokia nors liaudies kūryba, o kūryba aptemusių smegenų, kur marazmas beigi šizofrenija iš raidės Š.


Pipedijai žinomos ryškesnės kalbainystės

Turim pasakyti, kad kai kurios iš kalbainysčių yra tokios durnos, kad vien dėl durnumo tapo bajeriu, o kai tapo bajeriu - tai ir netgi savaip prigijo: