Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kūlgrinda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:30, 21 sausio 2019 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kūlgrinda - kadaise buvo toksai pusiau tautininkiškas, o pusiau pagoniškas, o pusiau fantasy, o pusiau dar kažkoks klubas, gal gi toks pusiau internetinis, nes išties tai kažkokiuose forumuose sėdėdavo, tačiau dar ir į tūsus nueidavo, į kažokokius ten koncertus ir panašiai, su visokia neteisinga muzika, kur satanizmas visoksai, metalas ir panašiai.

Kūlgrindoje publika buvo visai nieko, nes dibilai gaudavo banus greitai ir be gailesčio.

Paskui gi prie grupės ėmė jungtis vis daugiau kokių tai tautininkų ir panašiai, o paskui ten dar susigalvojo, kad kadangi tautininkai - tai kažkokie seni perdylos, tai reikia susikurti savo naujus tautininkus - taip iš Kūlgrindos ėmė augti LTJS, su visokiais tautiškumais ir taip toliau.

Bet paskui viskas visai apsivertė aukštyn kojomis, nes LTJS sau ėmėsi kuo daugiau visokių keistų nacionalsocialistų, kliedinčių apie visuotinę ekspropriaciją ir taip toliau, o paskui dar ir visokius blaivybės fanatus, kurie netgi rūkymą ir alų su Kūlgrinda siejamuose metalo festivaliuose bandė uždrausti (tiesa, nepavyko). Tie patys, o gal ir kiti veikėjai ten paskui bandė dar ir pagonybę kažkokią paskleisti, bet irgi labai neaiškią.

O paskui prasidėjo kažkokie byrėjimai, byrėjimai, vis daugiau politikavimų ir kažkokių beprotybių, blaivininkai pamišę, paskui dar ir marksistai kažkokie, o dar iš kažkur paskui atsirado ir koksai tai Marius Jonaitis, taip kad viskas pajudėjo link didelės šlovės.

Dabar gi Kūlgrinda tėra eilinis marksizmo puslapis kažkur Facebook, nieko ten gero, tik kažkokie ekonominio ir politinio pobūdžio kliedesiai, pramaišyti su kažkokia Rolando Paulausko agitacija.