Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jorunė Rimšaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Čia taip vat anoksai Fosron su šiąja susirašinėjo taip įdomiai, tai kaip jūs galvojat apie spamerę, katra dar ir grąsina kažkuom neaiškiu už tai, kad galimai atsekta kažkokia jos neaiški afera galima?

Jorunė Rimšaitė (o kiti gi dar sako, kad tikrasis vardas - anokia Saulė Tokimaitytė) - taigi matomai gal spamerė, katra pakliuvo į Pipediją, nes berods visą lietuvišką Feisbuką užspamino savo bukais pasiūlymais užsiimti kažkokių lydytų sūrelių prekyba, kurios matomai gal ir nėra net išties, taip kad čia jau ne tai kad kokiu SPAM siuntinėjimu kvepia, o jau kažkokiu gal ir galimu phishingu ar tai išvis neaišku, kuom.

Tai paskui aišku žmonės pasipiktino, ir vienas toks žymus visai blogeris Fosron net parašė anai kažką, tai šioji Jorunė Rimšaitė paskui anąjam Fosron dar aiškino, kad būtent jis spameris, nes ja piktinasi kažkaip, o ne ji, tai irgi kur protas, pasipiktinusius jūzerius spameriais vadint, tai čia vadinasi, "pats muša, pats rėkia".

Tai vat tokia nuotrauka viešame Feisbuko profilyje viešai puikuojasi

Tai aišku nežinom, ar čia tikra Jorunė Rimšaitė tokia nepadori, ar čia kas ja apsimetė, o išties čia ir ne ji, bet vienareikšmiškai daugelis ją pasmerkė labai negražiais žodžiais ir mintimis, taipgi ir Pipedija taip pat vienoj vietoj aptiko to spamo, tai pasiuntė šiąjai diarėjos spindulį, taip kad jau galim tikėtis, kad gal dabar anoji kankinasi, o jei nesikankina, tai labai apsigraudens, čionai straipsnį apie save pamačiusi, nes paprastai žmonės nustemba, kai atranda save tokiame rimtame internete, kaip Pipedija.

O tai paskui dar išlindo, kad jokių ten sūrelių firmos išties matyt nėra, o tiktai šita gudruolė iš kažkokio rusiško interneto sugalvojo kažkokį ten prizą gaut už atvestus vartotojus, tai apsimetė kažkuo ir ėmė čia gudraut, taip gudriai. Nu tai kur žmogaus protas? Dabar gi visi žinos ir tyčiosis. Nes vat štai, Jorune Rimšaite, tu ir pakliuvai į Pipediją[1]!

Tai aišku faktas pasibjaurėtinas, ypačiai, kai tą spamą paleido per visokias visai rimtas grupes, netgi Sveikasvaikas.lt feisbukinį puslapį užspamino, ir dar taip naglai, tai paskui dar tą spamą Sveikasvaikas.lt pas save feisbuke ištrynė, nes lydyti sūreliai visiškai nesiderina su natūraliais produktais, nes gaminami kažkokiu cheminiu būdu. Vat žemiau toks spamo pranešimas, kokį anoji siuntinėjo kur papuola:

Jorunės Rimšaitės spamas Feisbuke

Jorunė Rimšaitė savo sūriais užspamino netgi Juozo Statkevičiaus fanų puslapį ir netgi bandė įdarbinti mažamečius tesulaukusius vos 14!!!! Tai čia aišku irgi kaip kokių minčių gali kilti, kai pagalvoji apie tai, kokių čia minčių gali kilti...
Jaunatviškos idėjos liejasi per kraštus? Esi komunikabilus bei mėgsti bendrauti su žmonėmis? Dievini lydytą sūrį? Tuomet mes ieškome būtent Tavęs!
Lietuvoje kuriamas naujas projektas, kuris Anglijoje, Čekijoje, Rusijoje, Suomijoje bei kitose šalyse sulaukė didelio susidomėjimo ir tapo itin populiarus. Projekto kūrėja...i nusprendė plėstis ir ateina į Baltijos šalis.
Mes ieškome jaunatviškų ir veržlių žmonių (16 - 34m.), kurie norėtų prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo bei paslankaus darbo grafiko, kadangi darbo pobūdis – darbas socialiniame tinkle, tereikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį. Garantuojame gerą darbo užmokestį bei patogų darbo grafiką.
Susidomėjai? Tuomet rašyk mums adresu Cenzūruota, kur gausi daugiau informacijos. (Žinutės siunčiamos facebook.com sistema bus ignoruojamos)

Dar žr.

Tai kaip kas komentuoja, kad Jorunė Rimšaitė galimai gali ir pralenkti žymiąją 2009 metų lietuviškų internetų žvaigždę Irmą Petraitę, gi kiti sako, kad tokių, kaip Jorunė Rimšaitė negali būt, nes nu čia jau kažkokios mentalinės ribos peržengtos, nes nu kaip gi taip galima tokias ribas peržengt...

O anoksai forumas Uzdarbis.lt sako, kad išties šioji spamerė besanti anokia Saulė Tokimaitytė, tiktai paskui persivadinusi į Jorunę Rimšaitę - po to jau, kai žmonės ėmė murmėt, kad ko čia spamą siuntinėja... Tai aišku, kad galima suprasti, jei jau taip, tai gėda matomai, betgi aiškiai yla išlenda iš maišo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://p.defau.lt/?VoHzJuksD2hzQGEGX_ZoSg