Last modified on 23 spalio 2013, at 19:27

Jonas Pinskus ir Živilė Pinskuvienė

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Živilė Pinskuvienė tokia graži, kaip sakant, darbiečių puošmena!

Jonas Pinskus ir Živilė Pinskuvienė - taigi saldi porelė, katra abu darbiečiai, o Širvintose kadais pagarsėjo, kad ten iš kažkokio trečio darbiečio, išrinkto į savavaldybę, reikalavo susimokėt 17 tūkstančių, nes tipo tai investicijos į jo mandatą. Tai čia dabar ir nežinom, kuo ten baigėsi visa ta istorija, nu bet tai pyzdec, nes pasirodo, ne žmonės renka, o kažkokie investuotojai, katrie paskui nalogus ima, tai čia taip gaunasi?

O pati Živilė Pinskuvienė taigi pagarsėjo, kad kai Kęstutis Daukšys tapo ūkio ministru, tai šioji išsyk tapo ano padėjėja, paskui patarėja, o paskui Širvintų rajono savivaldybės administracijos vadove, o paskui buvo skandalas, tai 2008 pradžioj ana išmesta buvo, tai vat jums štai jums ir prašom, kokia karjera.

Ponia Živilė tapo Seimo nare laimėjusi Rinkimus į Seimą 2012 metais, tačiau prisikniso konstitucijos dvasios ir gėdingai ją apkaltino iš zekų pirkus balsus. Bet viskas buvo gerai, kol nepaiškėjo, kad socdemų vadą Algirdą Butkevičių apgavo kažkokie paslaptingi teisininkai ir anas persigalvojo. Taigi ponia Živilė liko darbuotis virtuvėje, pilnai išlaikoma vyro, mat neturi jinai babkių.

Upd. ponia Živilė gi tapo Žemės ūkio ministerijos viceministre![1]


Meilės istorija

Taigi Jonas Pinskus, kai sutiko Živilę Pinskuvienę, tai metė savo žmoną su visais vaikais ir apsivedė su nauja meile, o ta nauja meilė gi 16 metų jaunesnė, taigi kaip sakoma, amžius netrukdo! Kalbama, jog kažkur ten ponas Jonas buvo direktorius kokstai, o jinai tenais kažkokia panaši į sekretorę...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.