Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Mileris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:45, 4 liepos 2020 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Mileris - kai kurie sako, kad tai fekalijų diedas, nes kažkokias fekalijas atvežė ir išpylė ant Lukiškių pliažo[1]. Kodėl tas fekalijas pylė - sunku pasakyti, gal protestavo prieš pliažą, o gal išreiškė susirūpinimą šiuolaikinio jaunimo nerimtumu, rimties trūkumu ir prastomis politinėmis pažiūromis, matyt kad iš gerų norų ir su gerais ketinimais. Tur būt labai geras žmogus, nieko blogo negalime pasakyti. Rūpinasi kitais žmonėmis. Be to, Jonas Mileris buvo užsimovęs dujokaukę ir turėjo šakes[2]. Irgi, kad gerai visiems būtų.

Jonas Mileris - dar ir kažkoksai politikierius, nes kartą ėjo į rinkimus, kartu su Fronto partija[3]. O dar kartą bandė ir į prezidentus eiti, tik kad nebuvo priimtas, nes užstato nesumokėjo[4].

O dar šiaip tai šitas malonus diedukas jau ir anksčiau garsėjo. Štai pavyzdžiui, kartą pagaliu bandė daužyti kažkokį banką, kad šis pinigus už paslaugas paėmė - tai ir policija į reikalą įsikišti turėjo[5]. O kitą kartą pagarsėjo, kai kažkokiam neaišku kokiam Šiaulių laikraščiui pasiuntė gyvsidabrio, druskos ir panaudoto tualetinio popieriaus[6]. O dar kartais tas pats Jonas Mileris prisirakina kur nors prie kokio nors turėklo ar dar kažko, tai šitaip protestuoja, tai kur tai Šiauliuose, tai kur tai prie Prezidentūros[7].

Šiuomi Pipedija linki gero laimingo gyvenimo bei didelių pasiekimų!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1194532/incidentas-lukiskiu-papludimyje-vyras-su-dujokauke-ispyle-maisa-fekaliju
  2. https://www.15min.lt/galerija/dujokauke-ir-sakemis-apsiginklaves-jonas-mileris-apdrabste-lukiskiu-aikste-fekalijomis-204442
  3. https://www.vrk.lt/statiniai/puslapiai/rinkimai/400_lt/Kandidatai/Kandidatas21112/Kandidato21112Anketa.html
  4. https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/243005/prie-vrk-slenkscio-ir-norintieji-kandidatuoti-be-uzstato-papildyta
  5. https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/838418/pensininko-ispuolis-viename-siauliu-banke-vardan-teisybes-uzsimojo-lazda
  6. https://www.delfi.lt/news/daily/crime/siaulietis-itariamas-i-redakcija-atsiuntes-vokus-su-gyvsidabriu-ir-druska.d?id=48100335
  7. https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/217878/demesio-sieke-grandinemis-prisirakines-prie-prezidenturos