Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jazzu: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Jazzu''' - gi tokia atlikėja, kur dvasingai dainavo, tai labai visiems patiko, bet paskui ėmė ir vieną kartą nusprendė, kad Lietuva jai per maža, tai...)
(Jokio skirtumo)

16:58, 24 sausio 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jazzu - gi tokia atlikėja, kur dvasingai dainavo, tai labai visiems patiko, bet paskui ėmė ir vieną kartą nusprendė, kad Lietuva jai per maža, tai nuvažiavo kažkur į Afriką, ten susikūrė klipą ir paskelbė visiems, kad išleido 100 tūkstančių eurų kažkokiam klipui, tai vos ne melejonas gavosi.

Tai visi aišku puolė klausyt, o paaiškėjo, kad daina gal ir ne kokia, o klipas tiesiog nevykęs pamėgdžiojimas kažkokio kito klipo, vaizdo gražaus nėra, dainavimo nesigirdi, žodžiai beprasmiai ir viskas lieva ir šūdina. Tai visi ėmė piktintis ir balsuot tą klipą į apačią vos ne taip, lyg Lietuva būtų nuosavą Rebecca Black variantą gavusi, kas išties tai ne taip jau toli ir nuo tiesos buvo, bet kad net ir šiuo atžvilgiu tas variantas gavosi prastas...

Tai Jazzu už tą savo "Wild" gavo per dieną gal 6000 laikų ir 16000 dislaikų. O paskui, sako, skelbė kažkur, kad nieko čia tokio, kitą dieną 20000 laikų nusipirks ir kiti galės išgraužt...

Norim pasakyti, kad viskas čia netiesa ir neteisybė, čia mums gal prisisapnavo...