Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Japonija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:29, 21 vasario 2016 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Japonija pilna keisto šūdo. Šioje nuotraukoje matote naudotus triusikus, kurie parduodami daug kartų brangiau, negu nauji triusikai. Nes prisigėrę kokio tai putės aromato. Negana to, kadangi darbuotojai kainuoja brangiai, tai šitie triusikai parduodami iš triusikų pardavimo automato.

Japonija - baisiai jau keista, sakytume netgi Pipediška stebuklų šalis. Ten viskas labai paparasta ir aišku sveikai mąstančiam žmogui. Gi pavyzdžiui, kam nekilo noras pauostyt panaudotų kelnaičių? Jei jūs Japonijoje, tam nebus sudaryta jokių kliūčių - pasiūla kuo didžiausia! Taigi jei į galvą nuolat šauna visokios kūrybingos mintys - Japonija TAU ideali šalis.

Taip pat dar žinoma, kad Japonija - tai Hello Kitty, manga, anime, motopyzdų ir vibratorių rojus, kuriame visi kalba niekam nesuprantama japonų kalba.


Keisti Japonijos papročiai

Tai čia tik norim įspėti dėl labai įdomaus tenai esančio teisinio reguliavimo: prostitucija Japonijoje yra draudžiama įstatymais, o bausmės taikomos net ir prostitučių klientams. Gi kita vertus, oralinis seksas bei daugybė kitų įdomių veiklų pagal juos visai ne seksas, o tik legali ir niekuo netrikdanti pramoga. Iš to ir kyla keistenybės: jei kokioj Lietuvoj kažkokie fantomasai tik nedrąsiai šmėkščioja miškeliuose, rizikuodami sėsti už grotų, tai Japonijoje visai būna, kai panašus japoniškas iškrypėlis apsmauko ant niekuo dėtos merginos žmonių pilname metro. Ir ką? Ir nieko...


Japonų dailė. "Raganų sugundymas", 17-18 amžius po Kr., akvarelė, autorius nežinomas

Geras jums patarimas: jei kada nuvyksite į Japoniją, niekada niekam ir niekur neduokite arbatpinigių. Nes jei duodate arbatpinigių, tai reiškia, manote kad darbuotojui mokamas nepakankamas atlyginimas. O jei taip - tai ir jis nevertas to darbo, kurį dirba, ir jo darbdavys yra nevykėlis, ir įmonė niekam tikusi. Kraupus įžeidimas.

O dar kažkodėl Japonijoje nepadoru valgyti tam neskirtose vietose, pavyzdžiui, einant gatve ar kur nors traukinyje. Žmonės nusiperka kokį nors snikersą maisto automate ir arba suvalgo prie pat automato ir ten pat išmeta popieriuką, arba nešasi kur nors namo ir valgo jau tenai, arba išvis kur nors pasislėpę, kartais netgi tualete, kad niekas nepamaytų. Nes einant gatve snikersą valgyti nepadoru. Išimtį sudaro tik ledai, kuriuos valgyti galima ir einant gatve.

Negalima niekieno vardų ir pavardžių rašyti raudona spalva, o ir išvis geriau ką nors rašant, vengti raudonos. Raudonai rašomi tik antkapių užrašai, kai antkapiai užsakomi mirštantiems ligoniams (paskui perrašomi juoda spalva), taip pat rašomi pranešimai apie tai, kad kažkas uždrausta ir nutraukta, pvz., kad kokios nors skyrybos įvyko. Senais laikais samurajai raudonai rašydavo laiškus, kuriuose kviesdavo ką nors į dvikovą. O taip pat japonų kalba, kai hieroglifais užrašomas žodis "raudonas" ("赤") ir "žodis" ("字"), tai gaunasi "赤字", o tai reiškia "deficitas", "trūkumas" arba "bankrotas". O dar, negana to, visokiuose pranešimuose raudona spalva užrašomi nusikaltėlių vardai, tai savaime jau yra ženklas.

O dar tenai apsikabinimai niekam netinka, nes jei jau apsikabini su kažkuo - tai reiškia, kad yra ir seksualiniai, ir šeimyniniai santykiai. Tai jei esat bachūras ir kokią paną apkabinsit, tai supras, kad norit ženytis, o gal šiaip priekabiaujat. O jei esat pana ir kokį bachūrą apkabinsit, tai nuspręs, kad norit ženytis arba irgi šiaip gal priekabiaujat. Žodžiu, ne taip jie tai supras.

Ir dar tenai taisyklės yra aukščiau visko. Visos taisyklės kiekviename žingsnyje. Todėl elkitės tvarkingai. Štai dar keletas patarimų jums:

  • Visur būna eilės, ypač kokiame Tokijuje. Stokit visur į eilę ir stovėkit, nes kitaip visi labai pasipiktins. Eilės yra japonų kultūra ir gyvenimo būdas, jos yra optimizuotos ir jie visur viską tomis eilėmis sprendžia, ypač didžiuosiuose miestuose.
  • Tatuiruotės reiškia banditus, tiksliau netgi tokią mafiją - jakudza. Su tatuiruotėmis niekur jūsų neįleis, jei tik tos tatuiruotės bent kiek matysis. Jei eisit kur maudytis, tai ant tatuiruočių turit užsilipinti pleistrą. Nes kitaip su apsauga išvarys, o dar ir labai piktai, o jei bandysit aiškintis, tai ir policiją gali iškviesti.
  • Negalima niekur garsiai kalbėtis, kur tik daug žmonių, o jau ypač to negalima daryti metro ar traukiniuose, nes jei taip darysite, tai žiūrės į jus kaip į šikančius viešoje vietoje. Metro ir traukiniuose i6vis ten visi tyli ir nieko ne6neka, nes nepadoru taip daryti.
  • Ant eskalatorių visur reikia stovėti kairėje pusėje, o ne dešinėje, kaip kad įprasta Vakaruose. Ir visi pyks, jei ne taip stovėsite. Bet išimtis yra Osaka - ten visi stovi ant eskalatorių kaip Vakaruose, t.y., dešinėje.
  • Makaronus užtat galima siurbti, ir tai netgi ne šiaip galima, bet ir padoru ir dargi reiškia, kad vertinate, nes jei nesiurbiate, tai neįvertinate viso jų skonio. Padoru ir kultūringa yra siurbti makaronus. Darykite tai visur ir visada.


Dargi Japonija pasižymi tuo, kad ją laiks nuo laiko nusiaubia koks nors žemės drebėjimas, cunamis ar šiaip kokia Godzila. Kartais dėl to susprogsta kokia nors Fukušimos atominė elektrinė, bet dėl to japonai per daug nepergyvena, ir netgi tokiu iš pažiūros sunkiu momentu jie nepraranda subtilaus nacionaliniu originalumu atsiduodančio humoro jausmo

Susiję straipsniai: