Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Italija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(new)
(Jokio skirtumo)

00:47, 30 birželio 2010 versija

Tie Italijos stilistai tokie stilistai...

Italija - čiagi Europos šalis, mat primenanti bobiško bato pavidalą, makaronų, visokių tenai picų ir madų pyderų valstybė, kurią supa Viduržemio jūra visame gražume prie Pompėjų miesto (ogi to pačio, kur didžio vulkano buvo užterštas, Pizios bokštą pavertusio). Dar mat būtent joje įsikūrusi kunigų valstybėlė - Vatikanas.

Tataigi Italijos gyventojai - italai, neretai turistų vadinami makaronikais. Manoma, didžioji dalis makaronikų priklauso keistai, niekam nežinomai organizacijai - Cosa Nostrai kažkokiai, dar untermenšų lygtai mafija vadinamai, o ūbermenšų neva - seimu. Bet tai, ko gero, tiktai dibilų ir marginalų kliedesiai, nes Italijos gyventojų skaičiai nuolat auga, tai tai visokių tenai lietuvių, kiniečių privažiuoja ir teršia garbingą italų vardą savo gandais, nori prikišti neva kalbų įvairiausių.

Italai mat labai dievobaiminga tauta, apstu krikščionių, mažai ateistų, neva inkvizicijų išvaikyti jau senais popiežių laikais.

Italijos ekonominis lygis aukštas, visi gyvena solidžiai ir net nepastėbi baisiųjų pagalvių mokesčių ir netgi PSD su infliacija, visi laimingi, emigrantai plūsta iš visų pusių. Yra kuo pasigirti bei pasidžiaugtimž, taigi Italija dar - stilingų madailierių, ugdančių mat tikrąjį vyriškumą, šalis.