Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Internetinis balsavimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Internetinis balsavimas''' - tai tų visokių akseleracionizmo ir panašaus idiotinio kliedėjimo kūrinys, kurį sugalvojo tie, kas nesupranta nei [[IT]...)
(Jokio skirtumo)

19:45, 27 birželio 2020 versija

Internetinis balsavimas - tai tų visokių akseleracionizmo ir panašaus idiotinio kliedėjimo kūrinys, kurį sugalvojo tie, kas nesupranta nei IT, nei kompiuterių, nei programavimo. Kažkodėl dibilai įsivaizduoja, kad jei bus daugiau internetų visur, tai problemos išsispręs. Pvz., visuomenė bus geresnė, socialinių problemų bus mažiau ir taip toliau.

Internetinio balsavimo politiniai šalininkai yra trijų rūšių, ir visos tos rūšys yra nekokios:

  • "Jei bus daugiau intenetinio balsavimo, tai tie visoks jaunimėlis, kuris neina į rinkimus, pabalsuos už mus, nes jiems bus paprasta paspaudyti mygtukus". Šitoms grupėms priklauso visokie liberalai, pradedant apsipazorinusiu ir apsivogusiu Liberalų sąjūdžiu ir baigiant visokia Laisvės partija.
  • "Jei duosim tiems debilams jaunimėliui kažko, ko nesuprantam, tai jie tada už mus gal pabalsuos, nes jiems gi reikia tų kompiuterių". Šitoms grupėms priklauso visiškai atsilupę ir su internetais nieko bendro neturi, nieko nesuvokia ir yra tiesiog tūpi kaip plyta, pvz., žalstiečiai ir socdemai ar tai socialdarbiečiai.
  • "Jei darysim internetinį balsavimą, tai labai gerai pinigai prasisuks, daug uždirbsim, babkės bus geros". Šitiems išties priklauso ir aukščiau minėtos grupės, ir kažkiek visokių valdininkų bei vertelgų. Paprastai visi šitie įjungia kiaulės akis ir sako, kad jie niekaip nesuinteresuoti ir tada pasakoja apie kokius nors gerus pavyzdžius iš Estijos, o jei tik kas nors duoda argumentų apie ten atrastas saugumo skyles ir jau vykstančius skandalus, tai pavaizduoja, kad nieko neišgirdo.

Visoms šioms grupėms bendra yra viena: jie visi yra visiškai padėję ant to, kad internetinis balsavimas - tiesiog idealus būdas visiškai nepatikrinamoms ir neatsekamoms rinkiminėms manipuliacijoms ir machinacijoms, ir apsisaugoti nuo tų manipuliacijų iš principo neįmanoma. Jiems yra poxui, tai todėl jie tą balsavimą stumia ir viskas.

Be šitų grupių yra dar labai nedidelė grupelė (gal apie 3-5 žmones) visokių atvejų, kur manijos ar panašioje būsenoje kažkokie atsitiktinių žodžių prisirankioję pseudogykai bando vaizduoti ekspertus ir visišku randomu paberia visokių kliedesių apie atvirus raktus, blokčainą, bitkoiną, dar kokį papuola kodavimą, vokavimo algoritmus ir panašiai. Kadangi tų žodžių rinkinys būna labai didelis, absurdiškas ir randominis, tai jį išgirdę, kartais pasimeta netgi patyrę kompiuterastai. Vienok kai tą kratinį išgirsta temoje nesusigaudantys žmonės, tai kartais tokie patiki, kad šnekama kažkas prasmingo.Cateogry:Politika Cateogyr:Šūdai