Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Internetai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(vLesUtpemg)
S (Atmestas 212.253.82.18 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo XboZon versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Yo, good lokion out! Gonna make it work now.
+
[[Vaizdas:Pipedija_hitler.jpg|thumb|400px|Smagu plaukioti po internetus, kol nesutinki kokios tai Pipedijos...]]
 +
 
 +
'''Internetai''' - tai žiniatinklio atplaišos, besivoliojančios išmatų vandenyne. [[Pipedija|Pipedijos]] tikslas - surinkti šių atplaišų perlus ir brangakmenius į vieną stebuklų skrynią. Neabejojam, kad ji bus gausi, o jūs ją dar labiau pagausinsite!
 +
 
 +
[[Pipedija|Pipedijoje]] raskite atskirą kategoriją, kurioje surinkti visokie Internetų adresai!
 +
 
 +
Gi aišku dar, kad visų internetų internetas yra [[Gūglas]], nes per tą viskas atrandama, nors aišku ir kitos [[paieškos sistemos]] žinomos, o taip pat ir įvairūs [[portalai]], [[forumai]] ir [[blogai]], o dar ir [[čiatai]], o dar [[e-shopai]] ir šiaip visokie [[pr0n]] puslapiai - pasirinkimas platus ir kiekvienam skoniui!
 +
 
 +
 
 +
== Istorinė internetų kilmė ==
 +
Pats terminas "internetai" pirmąsyk atsirado, jį pavartojus [[Bušas|Bušui]] frazėje "''...girdėjau gandų, nu, internetuose...''".
 +
 
 +
[[Taip]] pat yra žinoma, kad internetas (-i) yra ne koks ten didelis sunkvežimis, o daugybė tarpusavy sujungtų vamzdžių, kaip pasakė Tedas Styvensenas, senatorius, atsakingas už interneto reguliavimą visoj [[Amerika|Amerikėj]]. Tas pats Styvensonas dar skundėsi, kad internetą (vienaskaita žodžio internetai), kurį jam pavaldiniai išsiuntė penktadienį, jis gavo tik antradienį.
 +
 
 +
O tai [[Lietuva|Lietuvoje]], kai Pipedija visur išplatino, kad internetai, o ne internetas, tai ir garsusai [[Paulauskas]] per [[TV]] laidą apie [[Drąsius Kedys|Drąsių Kedį]] ėmė ir viešai pareiškė kažką apie "''tuose jūsų internetuose''". Tai kaip sakant, naujas terminas įsigali, o dar ir kaip pasekmė to liūdnai pagarsėjusio [[kalbainiai|kalbainių]] draudimo vartoti žodį [[tinklapis]]...
 +
 
 +
== Patikimumas ==
 +
 
 +
Internetuose visada pateikiama tiesa ir tik tiesa, taigi jei kąnors radote internetuose tai yra faktas kurį galiman naudoti net ir teisme.
 +
 
 +
== Taip pat skaitykite ==
 +
 
 +
*[[Visuotinis žiniatinklis]]
 +
 
 +
[[Category:Reiškiniai]]

22:03, 19 rugpjūčio 2011 versija

Smagu plaukioti po internetus, kol nesutinki kokios tai Pipedijos...

Internetai - tai žiniatinklio atplaišos, besivoliojančios išmatų vandenyne. Pipedijos tikslas - surinkti šių atplaišų perlus ir brangakmenius į vieną stebuklų skrynią. Neabejojam, kad ji bus gausi, o jūs ją dar labiau pagausinsite!

Pipedijoje raskite atskirą kategoriją, kurioje surinkti visokie Internetų adresai!

Gi aišku dar, kad visų internetų internetas yra Gūglas, nes per tą viskas atrandama, nors aišku ir kitos paieškos sistemos žinomos, o taip pat ir įvairūs portalai, forumai ir blogai, o dar ir čiatai, o dar e-shopai ir šiaip visokie pr0n puslapiai - pasirinkimas platus ir kiekvienam skoniui!


Istorinė internetų kilmė

Pats terminas "internetai" pirmąsyk atsirado, jį pavartojus Bušui frazėje "...girdėjau gandų, nu, internetuose...".

Taip pat yra žinoma, kad internetas (-i) yra ne koks ten didelis sunkvežimis, o daugybė tarpusavy sujungtų vamzdžių, kaip pasakė Tedas Styvensenas, senatorius, atsakingas už interneto reguliavimą visoj Amerikėj. Tas pats Styvensonas dar skundėsi, kad internetą (vienaskaita žodžio internetai), kurį jam pavaldiniai išsiuntė penktadienį, jis gavo tik antradienį.

O tai Lietuvoje, kai Pipedija visur išplatino, kad internetai, o ne internetas, tai ir garsusai Paulauskas per TV laidą apie Drąsių Kedį ėmė ir viešai pareiškė kažką apie "tuose jūsų internetuose". Tai kaip sakant, naujas terminas įsigali, o dar ir kaip pasekmė to liūdnai pagarsėjusio kalbainių draudimo vartoti žodį tinklapis...

Patikimumas

Internetuose visada pateikiama tiesa ir tik tiesa, taigi jei kąnors radote internetuose tai yra faktas kurį galiman naudoti net ir teisme.

Taip pat skaitykite