Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Informacija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S (Atmestas 186.57.169.73 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Makštutis versija)
S (Atmestas XboZon (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo 186.57.169.73 versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Informacija''' - gi giluminė sąvoka išu [[informacijos teorija|informacijos teorijos]], katroji sako, esą visa visa informacija - tai yra signalas, katrame yra informacija ir [[triukšmas]]. Tai triukšmas esą nenaudingas, o informacija naudinga.
+
Your story was really ifnomrative, thanks!
 
+
O tai [[paradoksas]] yra toksai, kad jei ką žinome ir gauname informaciją, kuri 100 procentų tokia, kaip jau žinome, tai reiškia, jinai teisinga, bet tai reiškia, kad ir informacijos negavome, o tai reiškia, kad viskas, ką gavome - tai triukšmas, o tai reiškia, kad gavome tik nenaudingą šlamštą, o tai reiškia, kad gavome [[nesąmonė|nesąmonę]], kuri yra [[netiesa]], taip kad čia reiškia, kad jei 100 procentų teisinga informacija - tai grynas [[melas]]! Tai čia dabar negalvokite, kad mes čia taip sugalvojome, nes išties taip sako [[matematika]]!
+
 
+
Tai čia gi matome, kad visas [[internetas]], katrasai vadinamas kaip informacijos vandenynas, tai išties tėra ištisinis triukšmas, katrame nieko gero beveik nerasite, kai jau prireikia. Tai čia ir darom išvadą, kad triukšmas reikalingas žmonėms. Kaip ir visoksai [[melas]] bei [[dezinformacija]]. Tai aišku, kad tik tokią nesąmonę ir [[kliedesiai|kliedesius]] jūsų brangi, mylima, švelni ir nuostabi [[Pipedija]] ir teskleidžia!
+
 
+
Ogi tą naudingą informaciją dar galim pavadinti [[gandai|gandais]], idantinai kaip nors nuo triukšmo atskirtume...
+
 
+
[[Category:Reiškiniai]]
+

23:30, 19 rugpjūčio 2011 versija

Your story was really ifnomrative, thanks!