Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Informacija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(AGwoflFJqhCnx)
S (Atmestas 186.57.169.73 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Makštutis versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Your story was really ifnomrative, thanks!
+
'''Informacija''' - gi giluminė sąvoka išu [[informacijos teorija|informacijos teorijos]], katroji sako, esą visa visa informacija - tai yra signalas, katrame yra informacija ir [[triukšmas]]. Tai triukšmas esą nenaudingas, o informacija naudinga.
 +
 
 +
O tai [[paradoksas]] yra toksai, kad jei ką žinome ir gauname informaciją, kuri 100 procentų tokia, kaip jau žinome, tai reiškia, jinai teisinga, bet tai reiškia, kad ir informacijos negavome, o tai reiškia, kad viskas, ką gavome - tai triukšmas, o tai reiškia, kad gavome tik nenaudingą šlamštą, o tai reiškia, kad gavome [[nesąmonė|nesąmonę]], kuri yra [[netiesa]], taip kad čia reiškia, kad jei 100 procentų teisinga informacija - tai grynas [[melas]]! Tai čia dabar negalvokite, kad mes čia taip sugalvojome, nes išties taip sako [[matematika]]!
 +
 
 +
Tai čia gi matome, kad visas [[internetas]], katrasai vadinamas kaip informacijos vandenynas, tai išties tėra ištisinis triukšmas, katrame nieko gero beveik nerasite, kai jau prireikia. Tai čia ir darom išvadą, kad triukšmas reikalingas žmonėms. Kaip ir visoksai [[melas]] bei [[dezinformacija]]. Tai aišku, kad tik tokią nesąmonę ir [[kliedesiai|kliedesius]] jūsų brangi, mylima, švelni ir nuostabi [[Pipedija]] ir teskleidžia!
 +
 
 +
Ogi tą naudingą informaciją dar galim pavadinti [[gandai|gandais]], idantinai kaip nors nuo triukšmo atskirtume...
 +
 
 +
[[Category:Reiškiniai]]

22:04, 19 rugpjūčio 2011 versija

Informacija - gi giluminė sąvoka išu informacijos teorijos, katroji sako, esą visa visa informacija - tai yra signalas, katrame yra informacija ir triukšmas. Tai triukšmas esą nenaudingas, o informacija naudinga.

O tai paradoksas yra toksai, kad jei ką žinome ir gauname informaciją, kuri 100 procentų tokia, kaip jau žinome, tai reiškia, jinai teisinga, bet tai reiškia, kad ir informacijos negavome, o tai reiškia, kad viskas, ką gavome - tai triukšmas, o tai reiškia, kad gavome tik nenaudingą šlamštą, o tai reiškia, kad gavome nesąmonę, kuri yra netiesa, taip kad čia reiškia, kad jei 100 procentų teisinga informacija - tai grynas melas! Tai čia dabar negalvokite, kad mes čia taip sugalvojome, nes išties taip sako matematika!

Tai čia gi matome, kad visas internetas, katrasai vadinamas kaip informacijos vandenynas, tai išties tėra ištisinis triukšmas, katrame nieko gero beveik nerasite, kai jau prireikia. Tai čia ir darom išvadą, kad triukšmas reikalingas žmonėms. Kaip ir visoksai melas bei dezinformacija. Tai aišku, kad tik tokią nesąmonę ir kliedesius jūsų brangi, mylima, švelni ir nuostabi Pipedija ir teskleidžia!

Ogi tą naudingą informaciją dar galim pavadinti gandais, idantinai kaip nors nuo triukšmo atskirtume...