Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Hummer

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai taip vat žmonės per durnas galvas ir afišuoja savo problemas visaip...

Hummer - tai jau amerikoniška mašina, bet ne šiaip sau, o tiesiog visame gražume.

Taip kad jei jau pamatysit, kad kas nors Hummer mašiną nusipirko ir ja važinėja, tai iškart galit žinoti: žmogų kamuoja nepilnavertiškumo kompleksas - ar ten jam pimpalas nestovi, ar per trumpas, ar ten dar kažkas, bet žodžiu, vargšas nelaimingas žmogus ir neurotikas.

Tai negalvokit tarp kitko, kad tai anekdotas, nes JAV šitai buvo patvirtinta Harvardo Universiteto vykdytais statistiniais seksologiniais tyrimais, kur buvo apklausinėjama, kiek dažnai žmogus užsiima seksu, kokią mašiną turi, kokios problemos kamuoja ir taip toliau.

Tai paaiškėjo, kad Hummer savininkai praktiškai nesipisa, nes turi kažkokių ten seksualinių problemų.

Bet Amerikose nors benzinas pigus, tai tiems mažapimpiams impotentams savo negalios kompensacinis demonstravimas palyginus ne tiek jau brangiai kaštuoja.

O štai pas mumi, kur benzino kaina jau apie keturis litus sukinėjasi, tokia vos ne penkiasdešimt litrų šimtui kilometrų mieste kabinanti bandūra yra dar ir akivaizdžios silpnaprotystės požymis.

Taigi su taksi po miestą pigiau važinėtis išeina, nei su tuo nuosavu Hammerių.

Kažkas iš išmintingų internautų yra pasakęs savo laiku, kad pamačius po Vilnių besisukinėjantį Hammerį iškart kyla asociacija su vidurvasarį kailiniais pasirėdžiusiu idiotu.

Štai jums ir prašom.