Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Homofobija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Dar žr.)
 
Eilutė 27: Eilutė 27:
 
== Dar žr. ==
 
== Dar žr. ==
 
* [[Homofobai]]
 
* [[Homofobai]]
 +
* [[Vangioji šizofrenija]]
  
 
[[Category:Dalykai]]
 
[[Category:Dalykai]]

Dabartinė 20:08, 16 rugpjūčio 2017 versija

Homofobija - čia jau tokia liga labai baisi, kai Žmogus ne tik bijo kitų žmonių, bet ir bijo pats savęs. Lietuviams labai būdinga, nors dažnas veidrodyje atrodo ir gražiai...


Tai vat, todėl ten visokie Tolerastai ir škaičiuoja procentus visokius per apklausas, kad paskum parašytų, kokia šalis tolerantiškiausia, o kokioje Pebėgėliai dubasinami ir engiami. Ten ne tik apie tuos kalbama, bet dažniausia apie visokias mažumas, taigi gėjus - irgi.

Tokios visuomenės, o ir patys individai ilgainiui nuo pykčio ir rietenų sužvėrėja ir suserga Pasiutlige. Čia viskas patenka, kaip ir su tais tarakonais kaimynystėje, tai irgi galima nusakyti, kiek pakantus individas yra kitai rūšiai, o šiuo atveju - pats "saviškiams".

Čia vat plakatą tokį siūlom išsispauzdint ir ofisuose ar šiaip kur ant tvorų pakabinti...

Kai čia Europa žagsi, kad Seime priimtas Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas, kuris, kai kurių spėjimu, nukopypyzdintasRusijos teisynų, kiek apkapotas kokiu politiniu davatkišku, o be abejonės - cenzūros, kirviu, priimtas Lietuvoje ir verčiamas eksportui į lenkų kalbą.

Tai čia Pipedijoje daug aprašyta apie tą Nepilnamečių apsauga nuo informacijos, telieka paspėlioti, kaip sujudusi tarptautinė opinija, gėjų ir kitų organizacijų rankomis, reikšdama protestus, nuo cenzūros gelbsti Lietuvą, kartu su visu tomkumi?

Tai gi, mat itin homofobiški buvo sovietų politrukai, kurie baimindavosi net savo šešėlio, įtardami jį galintį būti "antisovietišku".


Linkas ant dibiliško zakono:


Dar bajerių:

  • Prezidentė tariasi nevetuosianti homofobiško cenzūros įstatymo... O ir kaip čia vetuoti, jei jau kartą atmestas, tai čia vetavus, matyt Seimą paleist reikėtų, o anie gi prezidentę remia, padėjo rinkimus laimėt...
  • Įstatymas pilnutinai įsigalioja 2010 m. kovo 1 d.


Dar žr.