Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gobbitas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
'''Gobbitas''' - gan žinomas blogeris (realiai populiaresnis už [[Qemm]]), turi savo blogą, rašo į blogą. Temos - savirefleksinės, buitinės. Norėjo pasivadinti [[Hobitas|Hobitu]], bet nežinojo, kaip tas žodis rašomas, todėl bukai transliteravo savo slapyvardį iš rusų kalbos.
 
'''Gobbitas''' - gan žinomas blogeris (realiai populiaresnis už [[Qemm]]), turi savo blogą, rašo į blogą. Temos - savirefleksinės, buitinės. Norėjo pasivadinti [[Hobitas|Hobitu]], bet nežinojo, kaip tas žodis rašomas, todėl bukai transliteravo savo slapyvardį iš rusų kalbos.
  
[[Category:Asmenybės]]
+
Tai dar tūpa [[Pipedija]] irgi nežino, kad Gobbitas yra seniausias Lietuvos blogeris, bent jau tarpu tųjų, kurie įprastam bloginimui atstovauja, o ne šiaip sau kokie protoblogeriai, kaip koks nors ten [[Silicon Lights]], taip kad Gerasis Gobbitas netgi lenkia garsųjį legendinį [[Pukomuko]] ir dar visokius kitus. Ir savo blogą [[LJ]] užsiregistravo dar [[2002]], kai apie blogus nelabai kas ir girdėjęs buvo.
 +
 
 +
O šiaip tai paskutiniais metais Gerasis Gobbitas užsirovė ant gerų žmonių ir buvo užsodintas kažkokių piktavalių ant [[pokeris|pokerio]], tai dabar tiktai apie tą pokerį ir terašinėja, kaip pakvaišęs, jokių kitų temų nežino. O senais laikais tai rašydavo ir apie gėlytes, ir daineles visokias ir taip toliau.
 +
 
 +
== Dar žr. ==
 +
* [http://www.gobbitas.lt Gerojo Gobbito blogas]
 +
* [http://gobbitas.livejournal.com Senas Gobbito blogas]
 +
 
 +
 
 +
{{Blogeriai}}
 +
 
 
[[Category:Blogeriai]]
 
[[Category:Blogeriai]]
 +
[[Category:LJ]]

Dabartinė 19:25, 6 gegužės 2016 versija

Gobbitas - gan žinomas blogeris (realiai populiaresnis už Qemm), turi savo blogą, rašo į blogą. Temos - savirefleksinės, buitinės. Norėjo pasivadinti Hobitu, bet nežinojo, kaip tas žodis rašomas, todėl bukai transliteravo savo slapyvardį iš rusų kalbos.

Tai dar tūpa Pipedija irgi nežino, kad Gobbitas yra seniausias Lietuvos blogeris, bent jau tarpu tųjų, kurie įprastam bloginimui atstovauja, o ne šiaip sau kokie protoblogeriai, kaip koks nors ten Silicon Lights, taip kad Gerasis Gobbitas netgi lenkia garsųjį legendinį Pukomuko ir dar visokius kitus. Ir savo blogą LJ užsiregistravo dar 2002, kai apie blogus nelabai kas ir girdėjęs buvo.

O šiaip tai paskutiniais metais Gerasis Gobbitas užsirovė ant gerų žmonių ir buvo užsodintas kažkokių piktavalių ant pokerio, tai dabar tiktai apie tą pokerį ir terašinėja, kaip pakvaišęs, jokių kitų temų nežino. O senais laikais tai rašydavo ir apie gėlytes, ir daineles visokias ir taip toliau.

Dar žr.Gobbitas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesyla