Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gitanas Nausėda: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
 
[[Vaizdas:Egidijus_dragunas_gitanas_nauseda.jpg|400px|thumb|right|Gitanas Nausėda džiaugiasi kartu su [[Egidijus Dragūnas|Egidijumi Dragūnu]], nes matyt labai džiugus šitas jų susitikimas.]]
 
[[Vaizdas:Egidijus_dragunas_gitanas_nauseda.jpg|400px|thumb|right|Gitanas Nausėda džiaugiasi kartu su [[Egidijus Dragūnas|Egidijumi Dragūnu]], nes matyt labai džiugus šitas jų susitikimas.]]
 +
'''Gitanas Nausėda''' gi dabar jau [[prezidentas]], nes laimėjo [[2019 prezidentų rinkimai|2019 prezidentų rinkimuose]], nelabai smarkiai aplenkęs [[Ingrida Šimonytė|Ingridą Šimonytę]], katroji panašiai aplenkė [[Saulius Skvernelis|Saulių Skvernelį]]. Tai dabar Gitanas Nausėda bus vietoje [[Dalia Grybauskaitė|Dalios Grybauskaitės]].
 +
 +
Labai piktas kažkoks apžvalgininkas rašė, kad buvo prezidentė su kiaušiniais, tai dabar prezidentas bus be jų, tai paskui dėl to buvo daug triukšmo, kaip čia taip būti gali. Bet tai [[apkalbos]] ir netiesa, nes visi puikiai žino - tauta gali nuspręsti geriausiai ir todėl geriau žino!
 +
 +
Dar Gitanas Nausėda turi žmoną - [[Diana Nausėdienė]] kažkokioje proftechninėje dėsto tarptautinį protokolą, nes turi apie tai daug žinių, nors niekada su protokolais diplomatijoje ir nedirbusi. Tai gal todėl, kad taip gerai žino viską, į Gitano Nausėdos inauguraciją užsienio valstybių vadovai nebuvo pakviesti, ir netgi ambasadoriai nebuvo pakviesti - nes viskas Lietuvai, kam čia tie [[užsieniečiai]]!
 +
 +
 +
== Senos žinios apie Gitaną Nausėdą ==
 
'''Gitanas Nausėda''' - taigi [[SEB]] banko ekonomistas buvo, pakolei savo kabomis nepasiekė to, kad ėmė ir save įtikino siekti Prezidento posto, tai [[2019 prezidento rinkimai|2019 prezidento rinkimuose]] žada dalyvaut, nors ir nežada kažkokios rišlios programos.
 
'''Gitanas Nausėda''' - taigi [[SEB]] banko ekonomistas buvo, pakolei savo kabomis nepasiekė to, kad ėmė ir save įtikino siekti Prezidento posto, tai [[2019 prezidento rinkimai|2019 prezidento rinkimuose]] žada dalyvaut, nors ir nežada kažkokios rišlios programos.
  

Dabartinė 23:15, 7 liepos 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gitanas Nausėda džiaugiasi kartu su Egidijumi Dragūnu, nes matyt labai džiugus šitas jų susitikimas.

Gitanas Nausėda gi dabar jau prezidentas, nes laimėjo 2019 prezidentų rinkimuose, nelabai smarkiai aplenkęs Ingridą Šimonytę, katroji panašiai aplenkė Saulių Skvernelį. Tai dabar Gitanas Nausėda bus vietoje Dalios Grybauskaitės.

Labai piktas kažkoks apžvalgininkas rašė, kad buvo prezidentė su kiaušiniais, tai dabar prezidentas bus be jų, tai paskui dėl to buvo daug triukšmo, kaip čia taip būti gali. Bet tai apkalbos ir netiesa, nes visi puikiai žino - tauta gali nuspręsti geriausiai ir todėl geriau žino!

Dar Gitanas Nausėda turi žmoną - Diana Nausėdienė kažkokioje proftechninėje dėsto tarptautinį protokolą, nes turi apie tai daug žinių, nors niekada su protokolais diplomatijoje ir nedirbusi. Tai gal todėl, kad taip gerai žino viską, į Gitano Nausėdos inauguraciją užsienio valstybių vadovai nebuvo pakviesti, ir netgi ambasadoriai nebuvo pakviesti - nes viskas Lietuvai, kam čia tie užsieniečiai!


Senos žinios apie Gitaną Nausėdą

Gitanas Nausėda - taigi SEB banko ekonomistas buvo, pakolei savo kabomis nepasiekė to, kad ėmė ir save įtikino siekti Prezidento posto, tai 2019 prezidento rinkimuose žada dalyvaut, nors ir nežada kažkokios rišlios programos.

Anksčiau garsėjęs miglotomis ekonominėmis prognozėmis, kuriomis nieko neišprognozuodavo, bet užtat ir niekur nesusimaudavo, dabar gi Gitanas Nausėda miglotai kalba apie politiką, nes atrodo kad politinio supratimo apie vietinius Lietuvos reikalus turi maždaug tiek, kiek žvirblis apie laikrodžius.

Jau spėjo Gitanas Nausėda ir pagarsėti tuo, kad pasiūlė rengti kažkokį referendumą, kur visa tauta turėtų nuspręsti, ar gėjai yra gerai, ar blogai - taip ir būsią išspresta ta gėjų teisių problema, daugumos nuomone. Tai iš tokių pasiūlymų jau pas apžvalginikus atsirado aiškus suvokimas, kad demokratiją Gitanas Nausėda supranta irgi paprastai - kaip dauguma nuspręs, taip su bet kokia mažuma ir susidoros.

Nors kol kas rinkimų laimėtojas dar visai ir neaiškus, atrodo kad niekam nekliuvęs Gitanas Nausėda dar visai neseniai atrodė gerai. Ale jau dabar gi kai kurie sako, kad Nausėda - mušta korta ir galės džiaugtis, jei sugebės bent jau Aušrą Maldeikienę prisivyti, nors šioji, atrodo, nei į antrą turą praeit nepretenduoja.

Pipedija čia pataria visiems: jei nesat politikoje, tai nebūkit svaigalais, kurie prisifantazuoja sau prezidentų, nes tada aplinkiniai aiškiai pamato, kad narcizai esate.

O dar buvo kažkokia istorija, kai Gitanas Nausėda pasistatė namą kažkokiame parke, kur žmonės vaikšto, po kažkokia tai atodanga Pūčkorių. Tai pasku ibuvo teismai ir liko jis išsiteisęs tą namą, nors ant jo užsišikę kokie tai valdininkai aiškino, kad pasistatė jis stiklinį kubą vietoje ten buvusio šiltnamio[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/aplinkosaugininkai-igele-stiklini-nama-po-puckoriu-atodanga-pasistaciusiam-g-nausedai.d?id=61649073