Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gitanas Nausėda: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 11: Eilutė 11:
 
Pipedija čia pataria visiems: jei nesat politikoje, tai nebūkit svaigalais, kurie prisifantazuoja sau prezidentų, nes tada aplinkiniai aiškiai pamato, kad [[narcizai]] esate.
 
Pipedija čia pataria visiems: jei nesat politikoje, tai nebūkit svaigalais, kurie prisifantazuoja sau prezidentų, nes tada aplinkiniai aiškiai pamato, kad [[narcizai]] esate.
  
 +
O dar buvo kažkokia istorija, kai Gitanas Nausėda pasistatė namą kažkokiame parke, kur žmonės vaikšto, po kažkokia tai atodanga Pūčkorių. Tai pasku ibuvo teismai ir liko jis išsiteisęs tą namą, nors ant jo užsišikę kokie tai valdininkai aiškino, kad pasistatė jis stiklinį kubą vietoje ten buvusio šiltnamio<ref>https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/aplinkosaugininkai-igele-stiklini-nama-po-puckoriu-atodanga-pasistaciusiam-g-nausedai.d?id=61649073</ref>.
  
 +
 +
{{References}}
  
 
[[Category:Politikieriai]]
 
[[Category:Politikieriai]]

13:22, 20 vasario 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gitanas Nausėda džiaugiasi kartu su Egidijumi Dragūnu, nes matyt labai džiugus šitas jų susitikimas.

Gitanas Nausėda - taigi SEB banko ekonomistas buvo, pakolei savo kabomis nepasiekė to, kad ėmė ir save įtikino siekti Prezidento posto, tai 2019 prezidento rinkimuose žada dalyvaut, nors ir nežada kažkokios rišlios programos.

Anksčiau garsėjęs miglotomis ekonominėmis prognozėmis, kuriomis nieko neišprognozuodavo, bet užtat ir niekur nesusimaudavo, dabar gi Gitanas Nausėda miglotai kalba apie politiką, nes atrodo kad politinio supratimo apie vietinius Lietuvos reikalus turi maždaug tiek, kiek žvirblis apie laikrodžius.

Jau spėjo Gitanas Nausėda ir pagarsėti tuo, kad pasiūlė rengti kažkokį referendumą, kur visa tauta turėtų nuspręsti, ar gėjai yra gerai, ar blogai - taip ir būsią išspresta ta gėjų teisių problema, daugumos nuomone. Tai iš tokių pasiūlymų jau pas apžvalginikus atsirado aiškus suvokimas, kad demokratiją Gitanas Nausėda supranta irgi paprastai - kaip dauguma nuspręs, taip su bet kokia mažuma ir susidoros.

Nors kol kas rinkimų laimėtojas dar visai ir neaiškus, atrodo kad niekam nekliuvęs Gitanas Nausėda dar visai neseniai atrodė gerai. Ale jau dabar gi kai kurie sako, kad Nausėda - mušta korta ir galės džiaugtis, jei sugebės bent jau Aušrą Maldeikienę prisivyti, nors šioji, atrodo, nei į antrą turą praeit nepretenduoja.

Pipedija čia pataria visiems: jei nesat politikoje, tai nebūkit svaigalais, kurie prisifantazuoja sau prezidentų, nes tada aplinkiniai aiškiai pamato, kad narcizai esate.

O dar buvo kažkokia istorija, kai Gitanas Nausėda pasistatė namą kažkokiame parke, kur žmonės vaikšto, po kažkokia tai atodanga Pūčkorių. Tai pasku ibuvo teismai ir liko jis išsiteisęs tą namą, nors ant jo užsišikę kokie tai valdininkai aiškino, kad pasistatė jis stiklinį kubą vietoje ten buvusio šiltnamio[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/aplinkosaugininkai-igele-stiklini-nama-po-puckoriu-atodanga-pasistaciusiam-g-nausedai.d?id=61649073