Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gintaras Lunskis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Gintaras Lunskis''' - didis dvasinguolis, padedantis žmonėms save atrasti, o taipgi ir teisybę, nes kadais pakliuvęs į kalėjimas|kalėjimą...)
 
(Gintaras Lunskis ir jo dvasinis mokymas)
 
Eilutė 8: Eilutė 8:
  
 
== Gintaras Lunskis ir jo dvasinis mokymas ==
 
== Gintaras Lunskis ir jo dvasinis mokymas ==
Kartą kokiame tai portale viską išdėstė - portalas buvo berods užsivadinantis kaip [[Šauksmas]], tai išklota buvo visa teisybė apie siaubingą žlungančią [[Lietuvėlė|Lietuvėlę]]. Tai ir [[Pipedija]] čia viską patvirtina ir sutinka su visomis pažiūromis. Taip pat, kadangi mes sutinkame su tomis pažiūromis, tai mes perteikiame jas, taip kaip supratome, perpasakodami kažką savaip, bet kiek galima tiksliau.
+
Kartą kokiame tai portale viską išdėstė - portalas buvo berods užsivadinantis kaip [[Šauksmas]], tai išklota buvo visa teisybė apie siaubingą žlungančią [[Lietuvėlė|Lietuvėlę]]. Tai ir [[Pipedija]] čia viską patvirtina ir sutinka su visomis pažiūromis. Taip pat, kadangi mes sutinkame su tomis pažiūromis, tai mes perteikiame jas, taip kaip supratome, perpasakodami kažką savaip, bet kiek galima tiksliau. Štai taip bylojo Gintaras Lunskis kažkokiame pasakojime:
  
Gi žinia, kokiam čia karui ruošiamės? Taigi akivaizdu, kad [[NATO]] tėra tuščias garsas, neturi jokios doktrinos, o tiktai [[fikcija]]. Ir išvis viskas yra [[lochotronas]]. Ir tie visi [[Vakarai]] irgi tokie, ir [[buržuazinė sistema]] yra tokia, o ir išvis viską valdo ne kas kitas, o [[Šėtonas]]. Ir [[Ukraina]] yra apsėsta Šėtono, todėl ir kariauja prieš [[Rusija|Rusiją]].
+
: ''Gi žinia, kokiam čia karui ruošiamės? Taigi akivaizdu, kad [[NATO]] tėra tuščias garsas, neturi jokios doktrinos, o tiktai [[fikcija]]. Ir išvis viskas yra [[lochotronas]]. Ir tie visi [[Vakarai]] irgi tokie, ir [[buržuazinė sistema]] yra tokia, o ir išvis viską valdo ne kas kitas, o [[Šėtonas]]. Ir [[Ukraina]] yra apsėsta Šėtono, todėl ir kariauja prieš [[Rusija|Rusiją]].''
  
Išties tai NATO yra tikras Lietuvos priešas, kuris viską užgrobė ir užpuolė, išvis tie [[amerikosai]] tokie, [[jankiai]]. Tie jankiai visą pasaulį skerdžia, ir [[Nikaragva]] buvo paskersta, ir [[Libija]], ir [[Jugoslavija]], ir [[Vietnamas]], ir [[Grenada]], išvis viskas.
+
: ''Išties tai NATO yra tikras Lietuvos priešas, kuris viską užgrobė ir užpuolė, išvis tie [[amerikosai]] tokie, [[jankiai]]. Tie jankiai visą pasaulį skerdžia, ir [[Nikaragva]] buvo paskersta, ir [[Libija]], ir [[Jugoslavija]], ir [[Vietnamas]], ir [[Grenada]], išvis viskas.''
  
[[Amerika]] 200 metų visur kariauja ir kariauja. Visur resursus grobia. Ir [[propaganda]] visur. Ir taip pat [[doleriai]] visur. Ir taip pat [[prostitutės]] visur. ir taip pat [[saugumas]] visur. Ir dar [[torpedos]] visur.
+
: ''[[Amerika]] 200 metų visur kariauja ir kariauja. Visur resursus grobia. Ir [[propaganda]] visur. Ir taip pat [[doleriai]] visur. Ir taip pat [[prostitutės]] visur. ir taip pat [[saugumas]] visur. Ir dar [[torpedos]] visur.''
  
Ir dar yra visur milijardieriai, šimtai milijardierių. Ir jie visur triedžia aplinkui, visur [[auksas]] pas juos. Visur jie viską torpeduoja ir skerdžia visur. Visas pasaulis paskerstas.
+
: ''Ir dar yra visur milijardieriai, šimtai milijardierių. Ir jie visur triedžia aplinkui, visur [[auksas]] pas juos. Visur jie viską torpeduoja ir skerdžia visur. Visas pasaulis paskerstas.''
  
O [[doleris]] užsilenks, jau momentaliai užsilenks, štai jau dabar užsilenks, kiekvieną sekundę užsilenks ir iškart bus galas visiems tiems milijardieriams ir amerikosams.
+
: ''O [[doleris]] užsilenks, jau momentaliai užsilenks, štai jau dabar užsilenks, kiekvieną sekundę užsilenks ir iškart bus galas visiems tiems milijardieriams ir amerikosams.''
  
Tai už ką tada kariausit. O dar paskui kliedi visi, kad čia man pinigus [[Kremlius]] moka, o aš gal gyvybe rizikuoju, laisve rizikuoju, kai taip šneku. Nes paskui ateis amerikosų spectarnybos ir pradės gaudyti. Pasižiūrėk, kas Ukrainoje dedasi? Už [[Facebook]] komentarus į [[kalėjimas|kalėjimą]] sodina!
+
: ''Tai už ką tada kariausit. O dar paskui kliedi visi, kad čia man pinigus [[Kremlius]] moka, o aš gal gyvybe rizikuoju, laisve rizikuoju, kai taip šneku. Nes paskui ateis amerikosų spectarnybos ir pradės gaudyti. Pasižiūrėk, kas Ukrainoje dedasi? Už [[Facebook]] komentarus į [[kalėjimas|kalėjimą]] sodina!''
  
O pas mus kas dedasi - landžioja visokie saugumiečiai, po institutis laksto, kažkokį [[Miquel Puertas|dėstytoją]] gaudo, suprantat, už nuomonę. Tai kokia čia [[demokratija]]?
+
: ''O pas mus kas dedasi - landžioja visokie saugumiečiai, po institutis laksto, kažkokį [[Miquel Puertas|dėstytoją]] gaudo, suprantat, už nuomonę. Tai kokia čia [[demokratija]]?''
  
Demokratija yra [[lochatronas]], čia [[afera]] visokia vagims visokiems, nes viską jie valdo. Ir [[žiniasklaida]] yra valdoma, ir išvis viskas. Jie perduoda signalą, tada visi subalsuoja ir taip jie viską valdo. Labai paprasta sistema.
+
: ''Demokratija yra [[lochatronas]], čia [[afera]] visokia vagims visokiems, nes viską jie valdo. Ir [[žiniasklaida]] yra valdoma, ir išvis viskas. Jie perduoda signalą, tada visi subalsuoja ir taip jie viską valdo. Labai paprasta sistema.''
  
Čia jie nori surengti karą su [[Rusija]], čia [[Gruzija]] taip. Ir Gruzijoje pastatė kažkokį Saakašvilį, o jisai silpnaprotis, nieko nesupranta. Ir Lietuvoje pastatė [[Grybauskaitė|Grybauskaitę]], irgi tokia jinai...
+
: ''Čia jie nori surengti karą su [[Rusija]], čia [[Gruzija]] taip. Ir Gruzijoje pastatė kažkokį Saakašvilį, o jisai silpnaprotis, nieko nesupranta. Ir Lietuvoje pastatė [[Grybauskaitė|Grybauskaitę]], irgi tokia jinai...''
  
Išties tai nebūna jokios [[istorija|istorijos]], neegzistuoja jinai. Čia [[cirkas]] viskas, tai ritminiai judesiai. Visur tie judesiai yra tarp [[Rusija|Rusijos]] ir [[anglosaksai|anglosaksų]]. Rusija visada buvo [[Anglija|Anglijos]] priešas. Ne kokia [[Vokietija]]. Čia tik Anglija bandė supjudyti su Vokietija. Nes surengė sąmokslą, apgavo [[Hitleris|Hitlerį]]. Išties buvo taikos sąjunga, už taiką susitarimas. Galėjo būti gerovė. Bet Anglija įsmeigė peilį į širdį.
+
: ''Išties tai nebūna jokios [[istorija|istorijos]], neegzistuoja jinai. Čia [[cirkas]] viskas, tai ritminiai judesiai. Visur tie judesiai yra tarp [[Rusija|Rusijos]] ir [[anglosaksai|anglosaksų]]. Rusija visada buvo [[Anglija|Anglijos]] priešas. Ne kokia [[Vokietija]]. Čia tik Anglija bandė supjudyti su Vokietija. Nes surengė sąmokslą, apgavo [[Hitleris|Hitlerį]]. Išties buvo taikos sąjunga, už taiką susitarimas. Galėjo būti gerovė. Bet Anglija įsmeigė peilį į širdį.''
  
Tie anglai yra geriausi falsifikuotojai. Ir jie netgi [[žydai|žydus]] valdo. Nes už žydus jie gudresni. Anglijos karalienė yra [[reptiloidė]].
+
: ''Tie anglai yra geriausi falsifikuotojai. Ir jie netgi [[žydai|žydus]] valdo. Nes už žydus jie gudresni. Anglijos karalienė yra [[reptiloidė]].''
  
  
  
 
[[Category:Veikėjai]]
 
[[Category:Veikėjai]]

Dabartinė 13:05, 16 rugsėjo 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gintaras Lunskis - didis dvasinguolis, padedantis žmonėms save atrasti, o taipgi ir teisybę, nes kadais pakliuvęs į kalėjimą, ilgą laiką besėdėdamas, tą teisybę atrado ir pradėjo visur skleisti.

Kalėjimas, sako, buvo kažkur Vokietijoje, tai jame bebūdamas, Gintaras Lunskis kažkaip ir patyrė tą nušvitimą, po kurio dvasingumas ėmė sklisti į visas puses. Kaip sako, dabar kažkaip anas jau netgi nuo depresijos pagydo tuo dvasingumu.

Dar kažkoksai gandas sako, kad Gintaras Lunskis besąs koksai tai vatnikas ar gal koloradas, bet tai netiesa, nes mes netikim gandais.


Gintaras Lunskis ir jo dvasinis mokymas

Kartą kokiame tai portale viską išdėstė - portalas buvo berods užsivadinantis kaip Šauksmas, tai išklota buvo visa teisybė apie siaubingą žlungančią Lietuvėlę. Tai ir Pipedija čia viską patvirtina ir sutinka su visomis pažiūromis. Taip pat, kadangi mes sutinkame su tomis pažiūromis, tai mes perteikiame jas, taip kaip supratome, perpasakodami kažką savaip, bet kiek galima tiksliau. Štai taip bylojo Gintaras Lunskis kažkokiame pasakojime:

Gi žinia, kokiam čia karui ruošiamės? Taigi akivaizdu, kad NATO tėra tuščias garsas, neturi jokios doktrinos, o tiktai fikcija. Ir išvis viskas yra lochotronas. Ir tie visi Vakarai irgi tokie, ir buržuazinė sistema yra tokia, o ir išvis viską valdo ne kas kitas, o Šėtonas. Ir Ukraina yra apsėsta Šėtono, todėl ir kariauja prieš Rusiją.
Išties tai NATO yra tikras Lietuvos priešas, kuris viską užgrobė ir užpuolė, išvis tie amerikosai tokie, jankiai. Tie jankiai visą pasaulį skerdžia, ir Nikaragva buvo paskersta, ir Libija, ir Jugoslavija, ir Vietnamas, ir Grenada, išvis viskas.
Amerika 200 metų visur kariauja ir kariauja. Visur resursus grobia. Ir propaganda visur. Ir taip pat doleriai visur. Ir taip pat prostitutės visur. ir taip pat saugumas visur. Ir dar torpedos visur.
Ir dar yra visur milijardieriai, šimtai milijardierių. Ir jie visur triedžia aplinkui, visur auksas pas juos. Visur jie viską torpeduoja ir skerdžia visur. Visas pasaulis paskerstas.
O doleris užsilenks, jau momentaliai užsilenks, štai jau dabar užsilenks, kiekvieną sekundę užsilenks ir iškart bus galas visiems tiems milijardieriams ir amerikosams.
Tai už ką tada kariausit. O dar paskui kliedi visi, kad čia man pinigus Kremlius moka, o aš gal gyvybe rizikuoju, laisve rizikuoju, kai taip šneku. Nes paskui ateis amerikosų spectarnybos ir pradės gaudyti. Pasižiūrėk, kas Ukrainoje dedasi? Už Facebook komentarus į kalėjimą sodina!
O pas mus kas dedasi - landžioja visokie saugumiečiai, po institutis laksto, kažkokį dėstytoją gaudo, suprantat, už nuomonę. Tai kokia čia demokratija?
Demokratija yra lochatronas, čia afera visokia vagims visokiems, nes viską jie valdo. Ir žiniasklaida yra valdoma, ir išvis viskas. Jie perduoda signalą, tada visi subalsuoja ir taip jie viską valdo. Labai paprasta sistema.
Čia jie nori surengti karą su Rusija, čia Gruzija taip. Ir Gruzijoje pastatė kažkokį Saakašvilį, o jisai silpnaprotis, nieko nesupranta. Ir Lietuvoje pastatė Grybauskaitę, irgi tokia jinai...
Išties tai nebūna jokios istorijos, neegzistuoja jinai. Čia cirkas viskas, tai ritminiai judesiai. Visur tie judesiai yra tarp Rusijos ir anglosaksų. Rusija visada buvo Anglijos priešas. Ne kokia Vokietija. Čia tik Anglija bandė supjudyti su Vokietija. Nes surengė sąmokslą, apgavo Hitlerį. Išties buvo taikos sąjunga, už taiką susitarimas. Galėjo būti gerovė. Bet Anglija įsmeigė peilį į širdį.
Tie anglai yra geriausi falsifikuotojai. Ir jie netgi žydus valdo. Nes už žydus jie gudresni. Anglijos karalienė yra reptiloidė.