Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Germantas Petravičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:30, 12 rugpjūčio 2019 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Germantas Petravičius

Germantas Petravičius (angl. German Petravich) - žinomas Amerikos lietuvis, verslininkas, filantropas, ekonomistas ir politikas, taip pat ir psichotronikos ekspertas. Gimė 1957 metais JAV lietuvių šeimoje.

Kalifornijos gubernatoriaus Arnoldo Švarcnegerio rinkimų komandos narys, ženkliai prisidėjęs prie pergalės rinkimuose.

Germanas Petravičius yra baigęs Harvardo Universitetą, turi filosofijos mokslų daktaro laipsnį, didelę patirtį JAV valstybinėje ir politinėje veikloje, žinomas ekonomistas, bendradarbiavęs su Karnegio institutu, laisvosios rinkos ir verslo skatinimo ekspertas. Aktyvus lietuvių bendruomenės narys, parašęs nemažai straipsnių spaudoje, bendradarbiavęs su radijo stotimis Amerikos balsas ir Laisvės radijas, kaip politologijos ir kontrpropagandos ekspertas.

Germanas Petravičius žinomas, kaip sėkmingas verslininkas žiniasklaidos ir elektroninės leidybos srityje. Yra bendradarbiavęs su modrniausiomis JAV technologijų įmonėmis, kaip kad Sierra Nevada Corporation ir L-3 Technologies.

Pipedija neabejoja, kad būtent šis žmogus bus vertas dalyvauti artimiausiuose rinkimuose Lietuvoje, kaip joks kitas kandidatas.