Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Genutė Žalienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Genutė Žalienė stilingai pakreipusi galvą. Tarp kitko, bene visose nuotraukose gerokai. Firminis stilius, savo šmaikštumu prilygstantis kitos garsiosios dezainerės Agnės Jagelavičiūtės pražiotai burnai

Genutė Žalienė - gi anokia dezainerė, katroji šmutkes Olialia mergaitėms dezainina. Tai čia jau kažkokiu būdu taip gavosi, kad pirma tapo garsenybe, o paskui dezainere, o paskui dar kažkas skelbė, esą ir žurnaliste, tai gal čia ir tiesa. O dar berods Olialia internete buvo išrinkta "seksualiausia metų moterimi" ar tai kažkuo panašiu, tai dėl to neretai painiojama su anokia Oksana Pikul.

"Olialia" projekto konsultantė stiliaus klausimais, taip pat ji kuria ir "Vakaro žinių" kalendoriaus stilių.

Tai čia mes norim pasakyti apie tą "Vakaro žinių" kalendorių, kad nuo tokių guminių bobų, kokios ten būna, tai čia neaišku, kam čia gražu, o kam čia vimdo, bet dezainerės lygį tai puikiai demonstruoja savo visuma kuo puikiausiai, nesgi fotošopo sluoksniai matosi tokie, kokių nei šūdiniausiuose pr0n portaluose nebūna.


Genutė Žalienė - blogerė

Internetuose aptikta Genutės Žalienės - profesionalios stilistės reklama taip ir šviečia jos stilizmu ir fotošopu

Tai aišku, dar ir pajutusi naują madą, pasidarė maždaug blogą, kad blogintų, tai aišku kur - tam pačiam "Olialia" puslapy, kur rašo maždaug tokias frazes, kaip "Arteja Olialia party, kuris vyks Pachoj balandzio 30 d ir kurio aprangos kodas - kaip žėrintis safyras!" arba "Prabangiausi dalykai tiesiog itin dera su „Olialia“ koncepcija- VISKAS MUMS YRA ĮMANOMA!!!"


Visokie niekuo neparemti gandai

Tai aišku, ir gandai visokie ten sklando, netgi ne tai, kad gandai, o tiesiog pliotkai, tai ten ji šen, tai ten ji ten, tai tas ten į ją, tai anas ją...

O taigi paskutinis gandas skelbia, kad garsusai Skaivos šuva Marselis Taksas anokiame Feisbuke pareiškė, esą šioji bandė jam įpiršti plastinę operaciją Olialia mergaičių pavyzdžiu, įsiūti silikoną jam į kiaušinius, o paskui supyko ir Feisbuke išmetė iš friendsų.

Ogi dar prieš tai išlindo kitas pliotkas, kad šita dezainerė dezainina rūbus, juos pirkdama skuduryne, o paskui tais rūbais Olialia mergaites ir rengia. Tai aišku, čia jau šitų visų gandų nei patvirtinti negalime, nei paneigti, betgi jau patsai jųjų egzistavimas puikiai rodo, kad tokie gandai beigi paskalos iš kažkur sklando.

Gi čia dar norim pridėti, kad nei neturim, ką nei pridėti! Visas žvaigždutės gyvenimas kaip ant delno!


Visokie komentarai iš belenkur apie Genutę Žalienę

  • UFB lygio šita niekad nepasieks. Bet kol Žemė gyvuos, šita spės ne tik pasent ir numirt, bet ir suirt, išaugt į medį, kurį suės ožka, kurią suės šuva, kurį augins boba, kuri bus gal ir kažkiek tinkamesnė, o po 10000 tokių iteracijų gal ir gausis kažkas prilygstančio Pareigytei - kažkoks pseudointelektualas
  • Blet, dezainerė, eina naxui... - Anonimas