Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Geltonosios liemenės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:22, 13 spalio 2019 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Geltonosios liemenės''' - ypatingai marginalus ir durnas judėjimas, neaiškiais būdais atsiradęs Prancūzijoje, kai kažkoks visai atsitiktinis veikėjas E...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Geltonosios liemenės - ypatingai marginalus ir durnas judėjimas, neaiškiais būdais atsiradęs Prancūzijoje, kai kažkoks visai atsitiktinis veikėjas Eric Drouet sugalvojo, kad reikia protestuoti prieš mokesčių didinimus. O paskui dar pasakė, kad riekia protestuoti, užsivilkus geltonas liemenes, nes jos yra lygybės simbolis, kadangi visi vairuotojai jas privalo nešioti, kai išeina į gatvę.

Tai kažkaip taip ir gavosi, kad vieni durniai, kiti durniai, treti durniai kažkokius pezalus kalbėjo, kol neišėjo į protestus su tomis liemenėmis. O kadangi grupės buvo labai lokalios, mažų miestų, tai Facebook algoritmai kažkaip identfikavo, kad tų grupių nariai kaip tai geografiškai susiję, ir todėl tų Facebook grupių postus rodė daug kartų smarkiau. Smarkiau rodė ne šiaip dėl kažkokių tikslų, o tiesiog savanaudiškai, nes Facebook stengiasi visus žmones kuo labiau užkabinti. Tai ir pastebėjo, kad geografiškai artimi dalykai žmones užkabina labiau. Tai taip ir užkabino.

Žodžiu, iš atsitiktinės Facebook postų reitingavimo nesąmonės ir visokių durnių protestų išaugęs dalykas pasirodė pakankamai rimtu - tūkstančiai riaušininkų Paryžiuje, daug sužeistų, keliolika žuvusių ir begalės visokių problemų.

O dėl ko protestuoja? Ogi niekas netgi pasakyti negali, nes nors ir aišku, nuo kokių žmonių tos geltonosios liemenės prasidėjo, visiškai neaišku, kas joms vadovauja, nes Facebook algoritmai ir toliau veikia taip, kad populiarumą gauna neaišku kokie postai, papostinti kartais visiškai atsitiktinių personų. Ir pagal tuos postus ir pareina naujos ir naujos protestų bangos.

Štai jums ir prašom, technologinis pasaulis, naujoji realybė.