Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gegužės 17

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:46, 9 liepos 2013 versija naudotojo Almvilp (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gegužės 17" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gegužės 17 - tai mėnesio Gegužės diena, kuri yra žymima skaičiumi 17. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gegužės 17 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gegužės mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gegužės 16 ir prieš Gegužės 18 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2009 metais 10.30 val. įvyko padėkos Šv. Mišios už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje (Šv. Ignoto g. 8/29). Mišiose giedojo Vilniaus įgulos karininkų ramovės choras „Aidas“.
  • 2009 metais 12.00 val. įvyko Valstybės vėliavos keitimo ceremonija ir Garbės sargybos kuopos karių su XIV a. apranga ir ginkluote bei GSK parodomojo būrio programa Simono Daukanto aikštėje.
  • 2009 metais 13.00 val. įvyko iškilminga Lietuvos partizanų pagerbimo ceremonija prie generolo Jono Žemaičio paminklo (aikštė prie Krašto apsaugos ministerijos, Totorių g. 25/3). Dainavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos choras „Kariūnas“.
  • 2009 metais 15.30 val. įvyko Ukrainos išsivadavimo judėjimo tyrimo centro kilnojamosios parodos apie ukrainiečių partizanus „Ukrainos sukilėlių armija: nenugalėtųjų istorija“ atidarymas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse (Žirmūnų g. 1F).
  • 2012 metais niekas nepaklausė, ko nori mergaitė, o ėmė ir padarė kaip nori Laima Stankūnaitė ir nenori Neringa Venckienė, nes tą mergaitę ėmė ir atidavė motinai. Tai tada vėl eilinį kartą visuomenė pasidalino į dvi dalis, kurios viena kitą vėl ėmė vadinti pedofilais ir patvoriniais. Paskui dar paaiškėjo kažkokia istorija apie Garliavos skerdynes.


Dar apie Gegužės 17

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gegužės 17: