Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gediminas Paplauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gediminas Paplauskas - gi anoks žavus favoritas visų, kurio jaunos veržlios ir žavios mintys sužavi tiek seną tiek naują gi. Jis tarsi kažkoks žaliasis, kilimo nuo Klaipėdos, betgi jojo mintyse taip pat ryškios sveikos gyvensenos, pasaulio harmonijos, antiglobalistikos ir kitokios mintys. Reiškiasi fb ir visur kitur gi, tadgi supratome, kad atėjo laikas ką nors apie jį parašyti.

O parašyti deja nieko gero negalim, tik bloga - bo anokiose fb varžytuvėse "Kurie iš šių asmenų labiausiai nusišneka socialiniuose tinkluose kalbėdami apie politiką, ekonomiką, kultūrą ir visuomenę?" anas laimėjo pirmą vietą, o Pipedija liko šiknoj. Pipedija yra įpratusi laimėti visokias durnių varžytuves be jokios ten konkurencijos ir dėl to labai piksta.