Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gabrielius Sevrukas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:07, 30 rugsėjo 2020 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Skrynšote matome, kaip Gabrielius Sevrukas sėkmingai argumentuoja ir nugali visokiais alternatyviais faktais kažkokius vakcinų skleidėjus.

Gabrielius Sevrukas - nelabai mums žinomas veikėjas, gal tik tiek, kad koksai tai Firmus Medicus atstovas[1], taip kad ir Ugnius Kiguolis jam matyt nesvetimas, nes tasai tai kokiai tai asociacijai vadovauja kažkaip.

Dar kažkokį kartą Google paieškoje radome, kad Gabrielius Sevrukas ir Gediminas Paplauskas kartu kažkokio skiepo ieškojo, bet matyt gal ir nerado, o gal ir paieška nesąmonę parodė, nežinome.

Tai kadangi gebėjimais Gabrielius Sevrukas iki mūsų beveik dar nedasišaukė, tai parašyti kolei kas neturime ką. Gal tiktai tiek, kad kovoja prieš kažkokias tenai pavojus keliančias vakcinas, taip kad galėtų būti antivakseris, bet toksai aišku gi kad nėra - tiktai šiaip tiktai už saugius skiepus.

Tai geras žmogus, neturime ka blogo pasakyti. Už gerovę kovoja, kad nebūtų žmonės apgauti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/skiepu-skeptikai-jei-skiepai-priverstiniai-turi-butu-iteisintos-kompensacijos-del-vakcinu-zalos-56-1261038