Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Futanari

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Čia štai toks padoresnis atvejis, nes mažiau padoresnio jau kažkaip ir nepavyko surast

Futanari - tai ir vėl kažkokia manga, betgi ne apie visai mergas, o apie hermafroditus, katrie, pasirodo, japonų labai mėgstami irgi populiarūs. Tai gi dar skiriasi nuo tų, kur šiaip kokie transvestitai ar lytį pakeitę, nes išties tikrai hermafroditai, taip kad ir vyras, ir moteris viename.

Taip kad laikykitės gi nuo tų japoniškų Anime nesąmonių kuo atokiau, o tai išvysit tokių keistenybių, kad paskum košmarai naktimis sapnuosis! Tai dar gerai, jei ne šlapi košmarai, o tai nežinia čia kuo ta svetima kultūra mūsų smegenyse gali pasibaigti.

Taip kad paskum nesiskųskit, kad Pipedija čia ko nors neperspėjo.