Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Feministinis frontas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:49, 8 kovo 2013 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Feministinis frontas visame gražume, o dar reikia atkreipti dėmesį į liūdnus vaikinukus dešinėje, katrie laiko plakatą su užrašu Valerie Solanas ir matyt nujaučia, kad pasmerkti yra kastravimui pagal tą plakatą, o gal ir nežino visai, kokias idėjas ta Valerie Solanas kėlė, tai gal tik šiaip liūdni, o dar vienas vyrukas visai linksmas, tai gal jam tai ir patinka tos idėjos. O tūlasis Stanislovas Tomas mojuoja patenkintas ir laimingas garsiakalbiais, tarsi koks ėsti gavęs asilas savo dailia uodegėle.

Feministinis Frontas arba tiesiog FeF - garsi ir nauja organizacija, kur feministės kovoja už teisybę, už moterų teises ir prieš diskriminaciją!

Taigi šiosios organizacijos didvyrė irgi kumyrė - tai garsioji Valerie Solanas, atspindinti tąsias pažiūras, katras įgyvendins Feministinis Frontas, atėjęs į valdžią, o kokios tos pažiūros, taigi feminizmas radikalus, taip kad čia jau patariam, kad visi vyrai turėtų emigruot iš šalies, nes maža nepasirodys, atkeršyta bus už viską per artimiausius kelis metus, tai jau tikrai pasigailėsite jūs, falinės konstitucijos atstovai!

O dar Feministinis Frontas skelbia, kad FiDi yra grynas seksizmas, o Dinas Zauras yra viso tojo seksizmo simbolis ir avataras, taip kad čia negalim nepritarti, vienareikšmiškai pripažindami, kad taip ir yra!

Čia neabejotinai reiktų pridurti, kad Feministinis Frontas yra aiškiai sekstremizmo idėjų nešėjas, taip kad šitai nauja srovė lietuviškoje politikoje. Ir gal netgi šita srovė išsivystys į kokį nors vietinį Femen Lietuva judėjimą.


Dar žr.

Štai koks gražus logotipas, toks gražus, tfu, ne logotipas, o logotipė, tokia graži!
Čiagi slaptas ženklas, naudojamas slaptose Feministinio fronto apeigose, simbolizuojantis pagrindinį, kaip mano ilgamečiai šio slėpingo judėjimo tyrinėtojai, šių apeigų elementą - fistingą
Pasinaudojant jutūbėje Feministinio fronto platinama medžiaga vat tokią puikią reklamą galima įžvelgti apie šį entelektualizmu ir tolerastija atsiduodanti judėjimą, be abejonės paliksiantį didesnį brėžį Lietuvos moterų teisių gynyboje, nei kokia ten visa Aušrinė Marija Pavilionienė