Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ezoterinis hitlerizmas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: Vaizdas:Hitler-brahma.jpg|400px|thumb|right|Kadangi ezoterinio nacizmo mylėtojų nedaug ir didelių talentų jie neturi, tai jų religiniai abrozdėliai gana paprasti - tiesio...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 21:47, 27 birželio 2020 versija

Kadangi ezoterinio nacizmo mylėtojų nedaug ir didelių talentų jie neturi, tai jų religiniai abrozdėliai gana paprasti - tiesiog perdaryti su fotošopais iš kitų induistnių paveiksliukų.

Ezoterinis hitlerizmas arba ezoterinis nacizmas - tai tokia neonacizmo kryptis, kuri, gana stipriai paveikta Mahatmos Gandžio mokymo ir kalbų apie tai, kad Adolfas Hitleris buvo nekaltas, o užtat didis žmogus ir dvasios mokytojas, gelbėjęs žmoniją nuo žydų ir taip toliau.

Tipinis šiuolaikinis ezoterinis nacizmas yra gana eklektiškai persimaišęs mišinys iš budizmo, induizmo ir primityvaus nacizmo, daugeliu atvejų atmieštas kalbomis apie tai, kad Adolfas Hitleris buvo induistinio dievo Višnu inkarnacija Žemėje.

Abstraktesnės ezoterinio nacizmo formos mažiau mini Višnu aspektus, o daugiau mini arijų dvasingumą ir budistines meditacijas, atsidavimą reikalui ir panašiai. Tuo tarpu vulgaresnės - kone tiesiogiai induistiškai kuria Adolfo Hitlerio garbinimo kultus. Kai kurie iš tokių kultų yra realiai įgavę tūkstančius tikėtojų Indijoje ir turi tikrus Hitlerio altorėlius. Indijoje Adolfas Hitleris išvis yra kraštutinai populiarus, nes daugelio politikų buvo pateikiamas kaip tas žmogus, kuris susilpnino Britų Imperiją tiek, kad Indija galėtų atsijungti. Taigi, kai kurie politikuotojai Hitlerį pateikia kaip visišką gelbėtoją ir apvaizdą, tiesiog sudievindami.

Nors savo esme ezoterinis hitlerizmas yra primenantis religinius kliedesius, išties už to slypi didesnės ar mažesnės neonacistinės grupuotės.

Daugelyje Vakarų šalių šitas ezoterinis hitlerizmas yra labai populiarus ir dar dėl vienos priežasties - taigi svastika yra saulės ženklas ir taip toliau, ir induizme nuolat naudojamas. Taigi, naciai, pripaišę visokių svastikų ir sučiupti teisėsaugos, kai kada naglais veidais aiškina, kad čia induizmas ir kad tai jų arijų tikėjimas.